Ana Sayfa >
Frutti Extra Bursaspor
Frutti Extra Bursaspor
FRUTTI EXTRA BURSASPOR
Bursaspor Basketbol’dan Galatasaray deplasmanında kritik galibiyet!
Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin 3. haftasında Galatasaray MCT Technic’e konuk olan Bursaspor Basketbol, büyük çekişmeye sahne olan mücadeleyi 93-88 kazanarak deplasmandan zaferle döndü. Yeşil-beyazlılarda Leyton Hammonds 25, Brandon Taylor ise 21 sayıyla galibiyette başrol oynadı.
FRUTTI EXTRA BURSASPOR
Bursaspor Basketbol’un galibiyet hasreti başladı
Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin 2. haftasında Türk Telekom’u konuk eden Bursaspor Basketbol, iyi başladığı karşılaşmada üstünlüğünü koruyamadı. Yeşil-beyazlılar, sahadan 78-69 mağlup ayrılarak sezonun ilk yenilgisini aldı.
FRUTTI EXTRA BURSASPOR
Ender Arslan, kariyerini noktaladı!
ING Basketbol Süper Ligi’nde sezonun son haftasında oynanan Frutti Extra Bursaspor - OGM Ormanspor mücadelesinde, kariyerindeki son maça çıkan Ender Arslan aktif basketbol kariyerine veda etti.
FRUTTI EXTRA BURSASPOR
Frutti Extra Bursaspor’dan güzel kapanış! 104-89
Fruttii Extra Bursapor, Ender Arslan’ın son kez forma giydiği maçta Ormanspor’u 104-89 yenerek sezona nokta koydu.
1
2
3
4
FRUTTI EXTRA BURSASPOR
Alimpijevic, Anadolu Efes maçını değerlendirdi
04.09.2026 21:17
FRUTTI EXTRA BURSASPOR
Frutti Extra Bursaspor, Fenerbahçe Beko'yu konukedecek
04.09.2026 21:17
FRUTTI EXTRA BURSASPOR
Frutti Extra Bursaspor, Fenerbahçe'yi kolay geçti! 82-77
04.09.2026 21:17
FRUTTI EXTRA BURSASPOR
Frutti Extra Bursaspor, Ömer Utku Al'ı kadrosuna kattı
04.09.2026 21:17
FRUTTI EXTRA BURSASPOR
Frutti Extra Bursaspor, Galatasaray'a konuk oluyor
04.09.2026 21:17
FRUTTI EXTRA BURSASPOR
Onuralp Bitim Frutti Extra Bursaspor'da
04.09.2026 21:17
FRUTTI EXTRA BURSASPOR
Galatasaray: 106 Frutti Extra Bursaspor: 93
04.09.2026 21:17
FRUTTI EXTRA BURSASPOR
Sezer Sezgin’den Galatasaray maçı sonrası sert sözler
04.09.2026 21:17
FRUTTI EXTRA BURSASPOR
Dusan Alimpijevic, 3 yıl daha Frutti Extra Bursaspor'da!
04.09.2026 21:17
FRUTTI EXTRA BURSASPOR
Ender'e ağlatan veda!
04.09.2026 21:17
FRUTTI EXTRA BURSASPOR
Frutti Extra Bursaspor'un rakibi Galatasaray
04.09.2026 21:17
FRUTTI EXTRA BURSASPOR
Bursa derbisi yarın 13.00’de
04.09.2026 21:17
MAÇ MERKEZÎ
PUAN DURUMU
| # | Takım | O | P |
|---|---|---|---|
| 1 |
Kayserispor
|
8 | 19 |
| 2 |
Bursaspor
|
8 | 19 |
| 3 |
Iğdır FK
|
8 | 16 |
| 4 |
Batman Petrolspo
|
7 | 16 |
| 5 |
Sarıyer
|
8 | 14 |
| 6 |
Ankara Keçiöreng
|
8 | 13 |
REKLAM