YUSUF SERTKAYA: “KENDİMİZİ ÖLDÜRÜRÜZ ONLARI MAHÇUP ETMEMEK İÇİN”


Yayınlanma 08 Şubat 2024, Perşembe 13:09:23
Güncelleme 08 Şubat 2024, Perşembe 13:09:33
BursaspordaBugün

Bursaspor’un genç futbolcusu Yusuf Sertkaya, “Yenilsek bile bizi alkışayacaklarını bilmek, bizi inanılmaz motive eder ve biz o sahada kendimizi öldürürüz onları mahçup etmemek için” dedi.

Bursasporlu futbolcu Yusuf Sertkaya, 'Topa Değil Adama' isimli belgeselde Furano YouTube kanalına konuk oldu.

2005 doğumlu futbolcu, “Bursa’da doğduk, büyüdük. 11 yaşında bu camiaya girdim. Şampiyonluk dönemini hatırlıyorum. Küçüğüm o zaman. Kutlamalara gidiyoruz… Denemelere giderken titreyerek gittim. 3 gün sonra Hakan Cenkçiler hocam turnuvaya götürdü beni. U12’de İzmir Cup’a gittim. Orada şampiyon olduk. Başkan Ali Ay vardı. Bize çeyrek altın takıldı, tesislere fidan diktik. 8 yılda o da büyüdü ben de büyüdüm. Ben şimdi savaşıyorum. Antrenmandan bakıyorum bazen. Bu forma altında oynamak inanılmaz gurur ve mutluluk. Gönül isterdi ki çok başarılı olalım ve stadyumu dolduralım. Elimizden geleni yapıyor ve savaşıyoruz. Zamanla da daha iyi olacaktır” dedi.

“BİRAZ KENDİMİZİ YALNIZ HİSSEDİYORUZ”

Yusuf Sertkaya şöyle devam etti: “Bu armanın hakkını vermeye çalışıyoruz. Belki skor olarak görülmüyor ama mücadelemiz öyle… Bunu kanıtlayacağımız dönemler de gelecek. Çok çalışmaya devam edeceğiz. Biraz kendimizi yalnız hissediyoruz. Taraftarımıza ihtiyacımız var. Burası çok büyük bir kulüp. Yaşatmamız lazım. Mesajım; Bu kulübü hep berlikte yaşatalım. Çünkü gençlerin omuzuna yüklendi her şey. Taraftarımızı stadyumda görmek çok isteriz. Yenilsek bile bizi alkışayacaklarını bilmek, bizi inanılmaz motive eder ve biz o sahada kendimizi öldürürüz onları mahçup etmemek için.”

BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
OSMANGAZİ BELEDİYESPOR KORTLARDA ŞOV YAPIYOR!
Yayınlanma 08 Şubat 2024, Perşembe 13:09:23
Güncelleme 08 Şubat 2024, Perşembe 13:09:33
BursaspordaBugün