YILDIRIM BELEDİYESİ’NDEN BURSA SPORUNA DEV YATIRIMLAR!


Yayınlanma 21 Eylül 2023, Perşembe 13:42:21
Güncelleme 21 Eylül 2023, Perşembe 13:42:28
BursaspordaBugün

Yıldırım Belediyesi, gençlerin sporla daha fazla vakit geçirebilmesi için sağlıklı ortamlar oluştururken kentin spor altyapısını güçlendirmek amacıyla ilçeye spor kompleksleri ve halı sahaları kazandırıyor.

Yıldırım Belediyesi, çocukların ve gençlerin daha konforlu, güvenli ve sağlıklı alanlarda spor yapmalarına olanak sağlamak adına ilçeye yeni spor alanları kazandırıyor.

Gençlerden gelen talep üzerine Siteler ve Samanlı Mahallesi’ne halı saha kazandırmak için işe koyulan Yıldırım Belediyesi çalışmalarını tamamladı.

Bin 836 metrekarelik halı sahalar çevre düzenlemelerinin ardından gençlerin istifadesine sunulacak.

OKTAY YILMAZ: "2 FUTBOL SAHASI DAHA KAZANDIRDIK"

Göreve geldikleri günden bu yana gençlerin daha güvenli ve sağlıklı ortamlarda spor yapmalarına olanak sağlamak adına ilçeye Akçağlayan, Yiğitler ve Beyazıt halı sahasını kazandırdıklarını ve Fidyekızık halı sahasını sil baştan yenilediklerini ifade eden Başkan Oktay Yılmaz, “Gençlerimizden gelen talep üzerine Siteler ve Samanlı Mahallesi’ne de 2 yeni futbol sahası kazandırdık. Çevre düzenlemelerinin ardından hizmete açacağız. Bunun yanı sıra Demetevler Mahallesi’ne de halı saha kazandırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu yıl sonunda onu da hizmete açacağız. Yıldırım’a hayırlı olsun” dedi.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’UN KADRO DEĞERİ NE? LİGDE KAÇINCI SIRADA?
Yayınlanma 21 Eylül 2023, Perşembe 13:42:21
Güncelleme 21 Eylül 2023, Perşembe 13:42:28
BursaspordaBugün