YİĞİT FİDAN GİDECEK Mİ? BURSASPOR YÖNETİMİ 'ŞARLATAN' DEMİŞTİ...


Yayınlanma 27 Aralık 2023, Çarşamba 13:11:39
Güncelleme 27 Aralık 2023, Çarşamba 13:11:48
BursaspordaBugün

Yiğit Fidan için başta Süper Lig ekibi Antalyaspor olmak üzere birçok kulübün Bursaspor’un kapısını çaldığı öğrenildi. Yeşil-beyazlı yönetim ise daha önce oyuncu satmayacağını bu tür gelişmeleri gündeme getirenlere ise ‘şarlatan’ demişti.

Bursaspor’un performansı en yüksek oyuncuları arasında yer alan Yiğit Fidan için transfer söylentileri aldı başını gidiyor.

Milli Takım forması da giyen ve hem saha içi hem de saha içindeki görüntüsüyle takdir toplayan Yiğit için transfer gelişmelerinin yaşanması oldukça doğal olarak karşılandı.

Başta Süper Lig ekibi Antalyaspor olmak üzere TFF 1. Lig’den de birçok takımın transfer listesinde olduğu öğrenilen 18 yaşındaki futbolcu için camia da endişe duymaya başladı.

Nitekim transfer tahtası kapalı olan ve açmanın da pek mümkün gözükmediği Bursaspor’un geleceğini oluşturan bu oyuncuların her hangi bir maddi değeri şu an için yok!

'ŞARLATAN' DEMİŞLERDİ

Bursaspor yönetimi de daha önce resmi olarak hiçbir oyuncu satmayacağını hatta bu tür olayları gündeme getirenlere de ‘şarlatan’ demeyi ihmal etmemişti.

“Oyuncu kalmak istemiyor” bahanesine ise yine mevcut Başkan Recep Günay, “Kalmak istemiyorsa satmak da yok. Bursaspor’a ihanet etmeyiz. Gerekirse oynamaz” cevabını vermişti.

Bursaspor camiası, 13 Ocak’ta gerçekleşecek Olağanüstü Kongre’ye kadar hiçbir oyuncunun satışıyla ilgili bir durumun söz konusu dahi olmaması görüşünde birleşti.

Aynı zamanda Selahattin Sevim ve Ercüment Sancaklı konusunda da camia aynı tepkiyi ortaya koydu.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’UN ESKİ HOCASI AMED’E GİTTİ!
Yayınlanma 27 Aralık 2023, Çarşamba 13:11:39
Güncelleme 27 Aralık 2023, Çarşamba 13:11:48
BursaspordaBugün