YENİ ATATÜRK SPOR SALONU’NA ELEŞTİRİ!


Yayınlanma 19 Mart 2024, Salı 16:25:24
Güncelleme 19 Mart 2024, Salı 16:25:37
BursaspordaBugün

Bursaspor taraftarının da yoğun eleştirilerine maruz kalan Yeni Atatürk Spor Salonu ile ilgili CHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey de serzenişte bulundu. Bozbey, eskisi 3 bin 500 kapasiteli olan salonun yenisini 3 bin 100 kapasiteli yapılacak olmasına anlam veremediği dile getirdi.

Bursaspor’un da maçlarını oynadığı Bursa’nın en değerli spor salonu olan Atatürk Spor Salonu’nun yıkıldıktan sonra yerine yapılan spor salonu birçok kesimi memnun etmedi.

Başta yeşil-beyazlı taraftarlar olmak üzere Bursa’nın birçok kesiminde eleştirilerin odağı olan Yeni Atatürk Spor Salonu ile ilgili CHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey’den de serzeniş geldi.

Mevcut Bursa Büyükşehir Belediye yönetimine Atatürk Spor Salonu’nun yıkılıp daha az seyirci kapasitesiyle yeniden inşa edilmesine dair eleştirilerde bulunan Bozbey, “3500 kişilik Atatürk Spor Salonu’nu yıktılar. Yerine ise 3100 kişilik salon yaptılar. Kapasiteyi artırman gerekirken azaltıyorsun. Vatandaşlarımıza bunu reva görüyorlar. Biz Nilüfer’de 5 bin kişilik spor salonu yaptık. Ama görmüyorlar. Nilüfer’i eleştirip, gelip Nilüfer’de oturuyorlar. Ya yoldan geçerken bakmıyorlar ya da gözlerine perde inmiş” ifadelerini kullandı.
Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’DA TEK ÇARE ŞİRKETLEŞMEK! İŞTE O AÇIKLAMA…
Yayınlanma 19 Mart 2024, Salı 16:25:24
Güncelleme 19 Mart 2024, Salı 16:25:37
BursaspordaBugün