YALÇIN GÜNDÜZ’DEN ÖNEMLİ AÇIKLAMA!


Yayınlanma 01 Ağustos 2023, Salı 12:59:25
Güncelleme 01 Ağustos 2023, Salı 12:59:35
BursaspordaBugün

Bursaspor Teknik Direktörü Yalçın Gündüz, Gaziantep FK maçı sonrası değerlendirmede bulundu. Tecrübeli teknik adam, “Geçen sene bu genç kardeşlerimiz büyük bir tecrübe kazandılar. Bu aşamada artık belli bir kademe ve gelişme göstermeleri gerekiyor” dedi.

Bursaspor Teknik Direktörü Yalçın Gündüz, Gaziantep FK maçı sonrası Bursasporda Bugün mikrofonlarına konuştu.

“Bugün çalışmalara başladığımızın 12. günü ve bu süre zarfında ilk hazırlık maçımızı oynadık” diyerek sözlerine başlayan Gündüz, “Biz daha çok yolun başındayız. Fiziksel ve taktik anlamda daha çok işimiz var ama biz bunların bilincindeyiz, zamanla çok daha iyi olacağız. Bu oynadığımız ilk maçtan sonra takımda eksik ve sıkıntı var gibi gözükebilir ama iyi çalışarak eksikliklerimizi giderip lige en hazır şekilde başlayacağız” dedi.

“AŞMAMIZ GEREKEN BİR EŞİK VAR!”

Tecrübeli teknik adam şöyle devam etti: “Geçen sene bu genç kardeşlerimiz büyük bir tecrübe kazandılar. Bu aşamada artık belli bir kademe ve gelişme göstermeleri gerekiyor. Biz her fırsatta oyuncularımıza bunları aktarıyoruz. Bizim takımımızın aşması gereken bir eşik var ve umarım bunu kalitemizi göstererek en iyi şekilde aşacağız.”


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPORLU FUTBOLCUYU NAPOLİ TAKİP ETTİ!
Yayınlanma 01 Ağustos 2023, Salı 12:59:25
Güncelleme 01 Ağustos 2023, Salı 12:59:35
BursaspordaBugün