VAKIFKÖY’DE YENİ DÖNEM BAŞLADI!


Yayınlanma 20 Temmuz 2022, Çarşamba 17:27:05
Güncelleme 20 Temmuz 2022, Çarşamba 17:27:05
BursaspordaBugün

Bursaspor Gençlik Geliştirme ve Proje Sorumlusu Faruk Korkmaz oldu. Korkmaz, Başkan Ömer Furkan Banaz’ın da katıldığı imza töreninde dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri’nde gerçekleşen törene Başkan Ömer Furkan Banaz, 2. Başkan Sinan Topuk, yönetim kurulu üyeleri; Mehmet Zahit Yanar, Selim Yolgeçen, Sportif Direktör İsmail Ertekin ile birlikte altyapı antrenörleri katıldı.

İmza töreninde konuşan Başkan Ömer Furkan Banaz, “Bugün burada olmamızın sebebi Gençlik Geliştirme Sorumlumuz Faruk Korkmaz hocamız ile uzun vadeli plan sonucu bir araya gelmemizi imza ile taçlandırmaktır.

Altyapımız dünya çapında bir üne sahipken mevcut oyuncularımızdan maksimum verim almak, aidiyet duygularını ve sadakatlerini en yüksek noktaya taşımak adına; kısa, orta ve uzun vade planları ortayı koyup hayata geçirmek başlıca görevimizdir. Bu bağlamda Faruk Korkmaz hocamız ile gerekli istişareleri yaptık, hocamızın ve daha önce görev almış bütün hocalarımızın başarıları ortadadır. Bu başarıyı A takıma taşımak ve entegrasyonu üst düzey verimde hayata geçirebilmek adına bugün buradayız.

Bizler yöneticiyiz burada kalıcı değiliz ama; mevcut plana sadık kalınırsa kendi yaş gruplarında sayısız başarılara imza atmış oyuncularımız A takıma geldiklerinde başarılarını devam ettirebilmeliler. Bu sebep ile kişilerden ve olaylardan etkilenmeyen kendi kendini yöneten bir sistem ortaya koymak bizlerin başlıca görevidir. Altyapıda hayata geçirdiğimiz bu yapıyı ise rol model olarak A takıma Sportif Direktörümüz İsmail Ertekin hocamız ile birlikte entegre edeceğiz. Kaybettiklerimize  değil, Kazandıklarımıza ve kazanacaklarımıza  odaklanıp, yolumuza inanlar ile devam edeceğiz. 


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
ONUR ATASAYAR’DAN JEST!
Yayınlanma 20 Temmuz 2022, Çarşamba 17:27:05
BursaspordaBugün