ÜNİTİMSAH'TAN DİKKAT ÇEKEN AÇIKLAMA! İŞTE BÜYÜK DEĞİŞİM...


Yayınlanma 04 Ağustos 2022, Perşembe 20:39:14
Güncelleme 04 Ağustos 2022, Perşembe 20:39:14
BursaspordaBugün

Üniversiteli Bursasporlular Derneği bir duyuruda bulundu. Dernek yaptığı açıklamada önümüzdeki sezondan itibaren maraton alt tribününde yer alacaklarını açıkladı.

Üniversiteli Bursasporlular Derneği önümüzdeki sezon maraton alt tribününde yer alacaklarını duyurdu.

İşte o açıklama:

"Memleketimiz olan Bursa'ya ve 20 yıldır Türkiye'nin hemen hemen her şehrindeki üniversitelerde yolu bir şekilde Ünitimsah ile kesişmiş olan arkadaşlarımıza açık çağrımızdır!

İçinde bulunduğumuz durum şüphesiz ki Bursaspor'un nazarımızdaki büyüklüğünden zerre toz tanesi götürmemiştir. Türkiye Şampiyonu olmuş Şampiyonlar Ligi'nde ülkemizi temsil etmiş takımımızın bugünki durumu tarifi mümkün olmayan bir şekilde içimizi acıtmaktadır. Lakin bu demek değildir ki oturup bekleyeceğiz, kaderimize razı olacağız.

Biz Bursalıyız Bursasporluyuz!

Şehrimizin en önemli markasını tanıtıcı gücünü tekrardan layık olduğu yarınlara taşımak için, Bulunduğumuz şartları bir kıvılcım ile isyan ateşine çevirmek için, Geleceğimiz için yarınlarımız için ve önemlisi memleketimiz Bursa için, kuruluşumuzdan itibaren kişiliği ve yaptıkları ile bizlere rol model olan, geçtiğimiz aylarda aramızdan ayrılan Onur Zerey arkadaşımıza hasta yatağında söz verdiğimiz gibi, takımımıza küsmüyor ve mücadeleye yeniden başlıyoruz.

Yaklaşık 20 yıldır gelenek haline getirdiğimiz gibi 12 Ağustos Cuma günü saat 18:30'da toplu kombine alımı gerçekleştiriyoruz.

En önemlisi, kendilerine göre geçerli sebeplerle aramızda bulunmayan arkadaşlarımızı ve seneler önce gurbet ellerde birlikte mücadele ettiğimiz arkadaşlarımızı tekrardan aramızda görmek istiyoruz.

Kurulduğumuz 2002 yılında Atatürk Stadyumu'ndaki gibi, eski günlerimiz gibi taç çizgisinin arkasına geçiyoruz.

Rahmetli Onur Zerey kardeşimizin kombinesinin bulunduğu Maraton Alt Tribün 117.bloğa geçiyoruz. Bizim ne başka memleketimiz ne de sevdalısı olduğumuz başka bir takım var.

Bizim bizden başka kimsemiz yok.

Not: 12 Ağustos Cuma günü saat 18.30 da başlayacak olan kombine alımının ardından

"Onur Zerey" isminin verileceği Maraton Alt Kapısında anma töreni yapılacaktır"

                                                          


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
KOMBİNELERDE SON DURUM NE? BURSASPOR TARAFTARI…
Yayınlanma 04 Ağustos 2022, Perşembe 20:39:14
BursaspordaBugün