ULUDAĞ BASKET’İN YENİ BAŞKANI AŞKIN DEĞİRMENCİ


Yayınlanma 07 Eylül 2023, Perşembe 16:13:13
Güncelleme 07 Eylül 2023, Perşembe 16:13:43
BursaspordaBugün

Bursa’nın ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi ve EuroCup Woman temsilcisi Uludağ Basket’in yeni ortağı ve başkanı Aşkın Değirmenci oldu.

Bursa Uludağ Basketbol’da kan değişimi gerçekleşti. Akademik Kolej’de düzenlenen lansmanda Baş Antrenör İzzat İsmail, oyuncular İpek Garip ve Efsun Çelik, kulüp menajeri Mehmet Aklan, Kulüp eski başkanı Berk Aladağ ve çok sayıda davetli katıldı. Bursalı iş insanı ve spor yöneticisi Aşkın Değirmenci kulübün hisselerinin %50’sini alarak hem Bursa Basketboluna yatırım yaptı, hem de kulübün yeni başkanı oldu.

“Bizlerde her zaman yanındayız”

Kulübün eski başkanı Berk Aladağ ADR Güvenlik forma göğüs sponsorluğu lansmanında konuşmasına, “Aşkın Değirmenci ile geçtiğimiz yıl tanıştık. Kendisi güvenlik sponsorumuz olarak bizlere destek olmuştur. Daha sonrasında bu sene önce forma göğüs sponsorluğu anlamında anlaştık daha sonrasında ise bugün toplanmamıza değer katan bir gelişme daha yaşandı. Kendisi kulübümüzün %50 hisselerini alarak aramıza katıldı. Bizlerde yönetim kurulunda ki arkadaşlarımızla karar alarak kendisini yeni başkanımız olarak belirledik. Bursa’ya değer katmaya çalışan kulübümüzün ilerlemesinde yeni soluk getiren Aşkın Değirmenci’ye teşekkür ederiz. Bizlerde her zaman yanındayız” dedi.

Yeni Başkan Değirmenci’den Bursaspor örneği

Konuşmasına teşekkür ederek başlayan yeni Başkan Değirmenci, “Konuşmama başlamadan önce her zaman destekleriyle yanımızda olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş’a, Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Dinçer’e, Bursaspor Basketbol Başkanı Sezer Sezgin’e, Yıldırım Belediye Başkanımız Oktay Yılmaz’a, Yıldırım Belediye Başkan Vekili Selim Yolgeçen’e, Nilüfer Belediye Başkanımız Turgay Erdem’e Kulübümüz eski başkanı Berk Aladağ ve gece, gündüz çalışarak her zaman desteğini hissettiğim yol arkadaşlarıma ve başta Fatih Akkuş’a teşekkür ederim. Bizler bu yatırımı yaparken aklımızda olan tek şey Bursaspor gibi bu şehri her alanda temsil edebilmek ve özellikle Avrupa kupalarında başarılar elde edip, Kadın Basketbolunda da Bursa’nın varlığını hissettirmektir. Sizlerin de desteğiyle bunu başaracağız” ifadelerini kullandı.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
YENİ HOCA KİM OLACAK? BURSASPOR MADDİYATA TAKILIYOR!
Yayınlanma 07 Eylül 2023, Perşembe 16:13:13
Güncelleme 07 Eylül 2023, Perşembe 16:13:43
BursaspordaBugün