TRANSFER YASAĞI KALKACAK MI? PUAN SİLİNECEK Mİ? KİLİT İSİM İBRAHİM BURKAY MI?


Yayınlanma 28 Kasım 2023, Salı 14:19:18
Güncelleme 28 Kasım 2023, Salı 14:19:26
BursaspordaBugün

Bursaspor’un geleceğini yakından ilgilendiren TFF’deki görüşmenin yakın zamanda yapılacağı ve nihai karara varılacağı öğrenildi. Transfer tahtası ve puan silme cezası ile ilgili olumlu haber bekleyen yeşil-beyazlı yönetim, TFF 1. Başkanvekili İbrahim Burkay’ın duruma el atmasını bekliyor.

TFF 2. Lig’de var olma savaşı veren Bursaspor’da çok heyecanlı bir bekleyiş var.

14 maçta 13 puan toplayan ve sportif anlamda hiç umut vermeyen yeşil-beyazlılar, transfer yasağının kalkması ve puan silme cezasının gelmemesi adına TFF’de çok önemli görüşmeler gerçekleştirdi.

Bursaspor yönetimi ve Bursa’nın önde gelen isimlerinin de katkı sağladığı görüşmelerin neticelendirilmesine az bir süre kala Başkan Recep Günay’ın Bursasporda Bugün’e yaptığı açıklamalar camiada da endişeye neden oldu.

TFF 1. Başkanvekili olan aynı zamanda da BTSO’da Başkanlık görevine devam eden İbrahim Burkay’ın bu konularla ilgili Bursaspor’un lehinde yapacağı hamleleri bekleyen yeşil-beyazlı yönetim, kilit noktanın Burkay olduğunu işaret etti.

Bursaspor eğer transfer tahtasını açamaz ve ciddi bir puan silme cezası ile karşılaşırsa hem sportif anlamda hem idari bakımdan çok ciddi yara alacak.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPORDA BUGÜN’ÜN RÖPORTAJI TÜRKİYE GÜNDEMİNDE!
Yayınlanma 28 Kasım 2023, Salı 14:19:18
Güncelleme 28 Kasım 2023, Salı 14:19:26
BursaspordaBugün