TRANSFER TAHTASINDA SON DURUM NE? BAŞKAN, DÜZCE’DE AÇIKLADI…


Yayınlanma 15 Nisan 2023, Cumartesi 18:41:23
Güncelleme 15 Nisan 2023, Cumartesi 18:41:24
BursaspordaBugün

Bursaspor Başkanı Ömer Furkan Banaz, Bursasporda Bugün ekranlarında transfer tahtasıyla alakalı açıklamalarda bulundu. Banaz, “Bugün geldiğimiz tabloda borç yükü olsun, transfer tahtası olsun erimeye devam ediyor” dedi.

Oktay Kara’nın sunumu Barış Yalım’ın yorumlarıyla gerçekleştirdiği Statta Bugün programına Bursaspor Başkanı Ömer Furkan Banaz konuk oldu.

Bursaspor’un son durumuyla alakalı açıklamalarda bulunan Banaz, “Geldiğimiz ilk günden itibaren kulübün daha iyiye gitmesi açısından elimizden geleni yaptık. Dosyalar nazarından kısmen olsa belli bir miktar indirebildik. Saha dışında iyi şeyler yapsak da maalesef saha içinde iyi sonuçlar bir türlü gelmiyordu. Tarsus İdman Yurdu’na da puan kaybetmek inanmaz derecede zedeleyici oldu. Sonrasında 3 galibiyet almak çok güzel oldu. Buradan da 3 puan koyabilseydik çok farklı olurdu. Daha henüz bir şey bitmiş değil. Takımın kazanma isteğinin artması çok önemli bu sene sonuç vermezse seneye sonuç verecektir. Transfer tahtasıyla da alakalı elimizden geleni yapıyoruz” dedi.

"ELEŞTİRİLERİ YERSİZ BULMUYORUM"
Sene başına oranla transfer tahtasındaki dosya sayısıyla ilgili Oktay Kara’nın sorusunu yanıtlayan Banaz, “Mesela işin en başında bize yapılan eleştirilerden biriydi. 16-17 dosya var. Bunu açmaya kalktığınızda futbol piyasasında duyulması ortamı bambaşka bir yere taşıyabiliyor. Biz bunu seçilir seçilmez tecrübe de etmiştik. Acı tecrübeler olmuştu. O süreç ile ilgili yapılan eleştirilerin hepsini haksız ve yersiz bulmuyorum. Biraz daha uğraşılsa farklı sonuçlar olabilirdi ama bunun Bursaspor’a maliyeti çok fazla olurdu. Elinizdeki kıt kaynaklarla gayret gösteriyoruz. Bundan sonraki süreçte de elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Bugün geldiğimiz tablo borç yükü olsun transfer tahtası olsun erimeye devam ediyor. Buralara bir günde gelinmediyse bir günde de çıkamayacağız. Elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı.


 


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
CAS, FIFA'DAN BURSASPOR İÇİN SAVUNMA İSTEDİ!
Yayınlanma 15 Nisan 2023, Cumartesi 18:41:23
Güncelleme 15 Nisan 2023, Cumartesi 18:41:24
BursaspordaBugün