TRANSFER TAHTASI AÇILACAK MI? İSMAİL ERTEKİN CEVAPLADI…


Yayınlanma 02 Kasım 2022, Çarşamba 15:26:26
Güncelleme 02 Kasım 2022, Çarşamba 15:26:26
BursaspordaBugün

Bursaspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin, transfer tahtası ile ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı. Ertekin, “Transfer tahtası açılmayacak gibi gözüküyor. Bir şekilde açmamız gerektiğini biliyorum fakat o paraları bulabilir miyiz? Hayır bulamayız. Dün akşam toplantıda bu konu da konuşuldu. Çare gözükmüyor gibi” dedi.

Bursaspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin, sezon başında hedefin Play-Off olduğunu belirterek, “Sene başındaki hesaplar Play-Off’tu. 4-5 oyuncumuz ayrıldı. O oyuncular kalacak varsayımı vardı. Onlar kalsa Play-Off olabilirdi. Ama şimdi o oyuncular yok. Hedef belirleyince taraftarın beklentisi çok yükseliyor. Sonra da ortalık toz duman oluyor. Tepkiler oluyor. Transfer tahtası açılmayacak gibi gözüküyor. Bu oyuncularla oynayacağız. Lütfen bize destek verin. Bu şekilde zedelenmeye devam edilirse başımız belada. Destek verirlerse sezon sonunda nerede olduğumuzu görecekler. Destek olunmazsa geçen sene ne olduğunu gördük. Birlik olursak varız, olmazsak yok olur gideriz. Eleştirelim ama zedelemeyelim. Çünkü başka oyuncumuz yok. Bu futbolcularla oynayacağız. Başka çaremiz yok” dedi.

“AÇMAK İÇİN TÜM ÇABA VERİLECEKTİR”

Tecrübeli teknik adam şu sözlerle devam etti: “Transfer tahtasını bir şekilde açmamız gerekiyor. Ama o paraları bulabilir miyiz? Hayır bulamayız. Dün akşam onlar da konuşuldu. Çare gözükmüyor gibi. Biz açılmayacakmış gibi hareket edeceğiz. Açmak için tüm çaba verilecektir ama açılsa da açılmasa da bu takımı iyi yerlerde göreceğiz. Bizim biraz mücadele gücünde eksikliğimiz var. Özgüvenimiz tam yok. Bu yüzden zorlanıyoruz. Bu zorlanmayı da aşacağımızı düşünüyorum. Mental anlamda da destek vereceğiz.” 


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
İSMAİL ERTEKİN’DEN İLK İFADELER! “PSİKOLOJİK DESTEK…”
Yayınlanma 02 Kasım 2022, Çarşamba 15:26:26
BursaspordaBugün