TİMSAH PARK İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLADI!


Yayınlanma 30 Temmuz 2022, Cumartesi 18:31:38
Güncelleme 30 Temmuz 2022, Cumartesi 18:31:38
BursaspordaBugün

Bursaspor’da Başkan Ömer Furkan Banaz ve ekibi Timsah Park’ın daha efektif kullanılması için inceleme gerçekleştirirken projelerin yakın tarihte uygulamaya konulacağı öğrenildi.

Bursaspor’da Başkan Ömer Furkan Banaz, 2. Başkan Sinan Topuk, Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Zahit Yanar, Yatırım, Tesisler ve İdari İşlerden Sorumlu Asbaşkan Rıdvan Gültekin, Kurumsal Strateji ve Planlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Çetin Kaya; Stadyum Müdürü Varol Çorapçıgil eşliğinde Timsah Park Stadyumu’nu gezdi.

EFEKTİF KULLANILMASI GEREKİYOR
Yönetim Kurulu, yeni sezonda stadyumun daha efektif kullanılması gerektiği konusunda çalışmalarını gerçekleştirirken taraftarın konforu için projeler üretildi. Maça gelen seyircilerin daha rahat edebileceği, güvenlik önemlerinin arttırılması, seyir zevkinin en yüksek seviyeye çıkartılabilmesi ve taraftarların daha ulaşılabilir yollar sağlanması hakkında projeler hazırlandı.

“KONFOR ÖN PLANA ÇIKIYOR”
Mevcut fuaye alanlarının değerlendirilmesi, stadyum çevresindeki yeme-içme hizmetleri genişletilmesi, kiralanabilir alanların rehabilitasyonu ve projelendirilmesi, tüm otopark kartı bulunan taraftarlara sağlanan hizmetlerin genişletilmesi gibi konular hakkında görüş alışverişlerinde bulunarak yeşil-beyaz sevdalılarının daha konforlu bir maç günü deneyimi yaşaması için yoğun mesai harcıyor.

 

Yönetim kurulu, planlanan projelerin en hızlı ve efektif biçimde hayata geçmesi amacıyla yapılan Timsah Park incelemelerinde Bursastore mağazamızı ziyaret edip, taraftarlar ile de sohbet etti.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’UN BENZİNLİĞİ SATILDI MI? İŞTE RESMİ AÇIKLAMA…
Yayınlanma 30 Temmuz 2022, Cumartesi 18:31:38
BursaspordaBugün