TEKSAS’TAN SON DAKİKA AÇIKLAMASI!


Yayınlanma 07 Haziran 2023, Çarşamba 13:27:16
Güncelleme 07 Haziran 2023, Çarşamba 13:27:22
BursaspordaBugün

Bursaspor taraftar grubu Teksas, “Söz veriyoruz. Samimi olan herkesin ve her çabanın sonuna kadar destekçisi olacağız!” ifadelerinin yer aldığı bir açıklama yayımladı.

Teksas’tan yapılan açıklama şu şekilde: “Değerli Bursasporlular, Tarihinin en zorlu günlerini geçiren kulübümüz, yeni bir kongre ile karşı karşıyadır. 

Bizlere düşen, bu kongreyi, kulübümüzün yeniden umuda yelken açtığı bir fırsata dönüştürmek ve bunun için gereken çabayı samimiyetle ortaya koymaktır. 

Önümüzde duran tablo ne ölçüde ağır ve şartlar ne denli çetin olursa olsun Bursaspor için elini taşın altına koymaya hazır camia fertlerimizin varlığını görüyor olmak bizleri sevindirmek ile birlikte, gerekli ortam ve güçbirliği tesis edilemediği için bu isimlerin çalışmalarının bir türlü nihayete ermiyor olduğunu görmek de bizleri bir o kadar düşündürmektedir. 

Hak veriyoruz. Mevcut yük, kimsenin tek başına sırtlayabileceği bir yük değildir. 

Söz veriyoruz. Samimi olan herkesin ve her çabanın sonuna kadar destekçisi olacağız.”

“Bursaspor'un yarınlarının ortak akılla…”

Açıklama şöyle devam etti: “Bu yolda, Valimiz Yakup Canbolat ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş'a bir çağrıda bulunmak istiyoruz; Sayın Vali, Sayın Belediye Başkanı, Kimse ile olan iyi/kötü ilişkilerimiz, bizler için Bursaspor'un geleceğinden mühim değildir. Mevcut şartlar altında, camiamızdaki ayrışmaya ve umutsuzluğa dur diyecek, yönetime talip olmayı düşünecek isimlerin hem siyasi, hem de maddi çekincelerini giderecek olan ilk adımı atmak, sizin sorumluluğunuzdadır.  Kentimizin en büyük markası olan Bursasporumuzu ayağa kaldırmak için en önemli ihtiyaç, Bursa ve Bursalıların değerlerini korumak ve yüceltmek ile sorumlu sizlerin, Bursaspor için mücadeleye hazır samimi isimleri aynı masa etrafında buluşturması ve oluşan masanın sahibi değil, koşulsuz ve sonsuz destekçisi olarak Bursaspor'un yarınlarının ortak akılla ve gereken mali havuz beraberinde oluşturulmasına katkı sunmanızdır.”

Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR CAMİASI CUMARTESİ’Yİ BEKLİYOR! YENİ İDDİALAR VAR…
Yayınlanma 07 Haziran 2023, Çarşamba 13:27:16
Güncelleme 07 Haziran 2023, Çarşamba 13:27:22
BursaspordaBugün