TEKSAS’TAN LUBE AYAR’A CEVAP!


Yayınlanma 03 Şubat 2023, Cuma 13:42:40
Güncelleme 03 Şubat 2023, Cuma 13:43:50
BursaspordaBugün

Bursaspor Taraftar grubu Teksas, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla birlikte gazeteci Lube Ayar’ın attığı tweete tepki gösterdi.

Spor Toto Süper Lig’de oynanan Adana Demirspor, Fenerbahçe maçının ardından sarı-lacivertli takıma gönül veren gazeteci Lube Ayar, Bursaspor camiasıyla alakalı iddialarda bulunmuştu.

Ayar yaptığı açıklamada, “2010’da AKP ittire kaktıra Bursaspor’u şampiyon yapmak için yırtınır, son on maçta olmayacak ne varsa olur.. Fenerbahçe’nin bir şampiyonluğu daha çalınır.. Sessizliğe gömülen başkan bir ay sonra, “konuşursam yer yer yerinden oynar” der o kadar.. Sen yine yandığınla kalırsın” ifadelerini paylaştı.

Bu mesaja bugün yanıt veren Bursa’nın en büyük sivil toplum örgütü Teksas ise şu ifadeleri kullandı:

“Yanlışlığı bilindiği halde, mantık ve muhakeme ile kafadan atılamayan, saplantılı fikirlere psikiyatride takıntı adı verilir. Her 'mağdur' imajı çizmeye çalıştığında 2010 şampiyonluğumuza çamur atmaya kalkanlar da bu kapsamda psikolojik desteğe muhtaç durumdadır. Yanlışlığı bilindiği halde, mantık ve muhakeme ile kafadan atılamayan, saplantılı fikirlere psikiyatride takıntı adı verilir. Her 'mağdur' imajı çizmeye çalıştığında 2010 şampiyonluğumuza çamur atmaya kalkanlar da bu kapsamda psikolojik desteğe muhtaç durumdadır. Aradan geçen 13 koca senede, kanıtlamakla mükellef oldukları iddialarını destekleyici en ufak bir veri ortaya koyamayan ama durup durup aynı safsataları gündeme taşıyanlar için söylenecek başka bir söz yoktur. Ek olarak, belki hazımsızlık tedavisi tavsiye edilebilir”

Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
KEREM ŞEN, ESKİ HOCASININ YANINA GİDİYOR!
Yayınlanma 03 Şubat 2023, Cuma 13:42:40
Güncelleme 03 Şubat 2023, Cuma 13:43:50
BursaspordaBugün