TEKSASLI BURSASPOR DERNEĞİ’NDEN AÇIKLAMA!


Yayınlanma 13 Ağustos 2023, Pazar 20:26:11
Güncelleme 13 Ağustos 2023, Pazar 20:26:17
BursaspordaBugün

Teksaslı Bursasporlular Derneği Başkanı Ertuğ Toker, hem imza kampanyası, hem de Ali Ay-Recep Günay gündemliyle ilgili olarak açıklamada bulundu.

Teksaslı Bursasporlular Derneği Başkanı Ertuğ Toker, açıklamada bulundu. Toker, “Valla ben Ali Ay'ın evine falan gitmedim. Adresini bilecek kadar iletişimim de hiç olmadı. İmzaları da o gelecek diye değil, Bursaspor'un geleceği için topladık ve sonuna kadar arkasındayız. Tertemiz üyelerimiz, güzel gayelerle imza verdiler ve kimse bunu karalayamaz.

Bu imkansızlıktan ve iş bilmezlikten Bursaspor'u kurtarmamız gerekiyor. İmzalar bu amaçla toplandı ve imza verenler de Ali Ay sevdasından değil, bunun için verdi. Bizi başkaları ile karıştırmayın. Teksas'ın gençleri her şeyin farkında.

"Genel kurula gidiyoruz" deyip, hala genel kurula dair tedbir kararı aldırmak ve kongreyi ötelemek için adliye koridorlarında sabahlayanlara da sesleniyorum; bu kulüp sizin çiftliğiniz değil. Oyun oynamayı bırakın, tüzüğün ve şehre verdiğiniz sözün gereklerini yerine getirin.”


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR ÖZLÜCE’DE KAZANDI!
Yayınlanma 13 Ağustos 2023, Pazar 20:26:11
Güncelleme 13 Ağustos 2023, Pazar 20:26:17
BursaspordaBugün