TEKSAS: "BURSASPOR'U ÖLÜME GÖTÜREN YÖNETİME DUR DEMEK İÇİN BURADAYIZ"


Yayınlanma 02 Aralık 2023, Cumartesi 18:44:29
Güncelleme 02 Aralık 2023, Cumartesi 18:44:31
BursaspordaBugün

Bursaspor taraftar grubu Teksas, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri önünde toplanarak yönetimi istifaya davet etti.

Teksas'tan yapılan açıklama şöyle: "Evet öncelikle bugün, burada bizimle omuz omuza veren, Bursaspor için buraya koşan herkese teşekkür ediyoruz.

Biz Teksaslılar, Bursaspor için gençliğimizi harcadık. Günü geldi özgürlüğümüzü, günü geldi canımızı verdik.

Geçmişte bizim de yanlışlarımız, hatalarımız oldu ama nihayetinde biz tek bir şeye hizmet ederiz; Bursaspor'un çıkarları!

Bugün de bunun için, kulübümüzü şahsi hırsları yüzünden ölüme götüren yönetime dur demek için buradayız.

Kongrede göreve gelişi bile şaibeli olan, Tam 5 aydır kulübe kaos ve ayrışmadan başka bir şey vermeyen, Camianın tümü ile inatlaşmayı marifet sanan, Kardeşi kardeşe kırdıran, Şehirde tek bir kişi ve kurumun ciddiye almadığı, Yaptıkları, yapamadıkları ve söylemleri ile Bursasporluların başını öne eğdiren, Seneler sürecek davaları, saçmalıklarına zırh yapmaya çalışan, İnsanları kulüpten soğutan, stattan uzaklaştıran, Bu güzelim tesisleri kahvehaneye çeviren, Vakıfköy'ü menajerlerin güdümüne teslim eden, Kendi eksik ve yanlışlarını reddedip, gencecik, pırıl pırıl oyuncularımızı günah keçisi ilan eden, Kısmi ödemelerle çözülebilecek sorunu çözemeyip, göz göre göre kulübe -3 puan cezası gelmesine sebep olan, Kulübü adeta imha etmeye gelmiş gibi hızla uçuruma sürükleyen bu yönetim, artık ömrünü tamamlamıştır.

İstifa, önlerindeki tek yoldur.

Bir dağılır, bin geliriz. Burada, eşiyle, çocuğuyla buraya gelmiş insanları engellemeye çalışarak da bundan kaçamayacaklar.

Belediye başkanlarından biz taraftarına, basınından kulüp personellerine, futbolcularımızdan iş adamlarına kadar herkes bunlardan illallah etmiş durumda.

Bir boşluktan faydalanıp, "Vakit kazandırıp, bırakacağız" diyerek oturdukları koltuklarına yapışmış, geçmişte rahmetli İbrahim Yazıcı'ya yaptıkları ihaneti şimdi tüm Bursa'ya yapıyorlar.

Buradan, tesislerin önünden söylüyoruz;
Hala içlerinde bir gram Bursaspor sevdası varsa, Bu kentte insan içine çıkacak yüzleri olsun istiyorlarsa, Vakit kaybetmeden, koltuklarını terketsinler.

İstifaları ile kulübün önündeki ilk engel kalkacak, daha güçlü, saygın ve aklı başında bir yönetimle de yeni ve güzel bir sayfa açılacaktır.

Herkes bilmeli ki;

Bursaspor, eli, kalbi temiz Bursasporlularındır. Mevki, makam ve sermaye sahibi samimi Bursasporlular da, kötülerinden yüz bin kat fazla iyiye sahip bu camiaya ve bu köklü kulübe sahip çıkacak, meşaleyi yakacaktır.

Güzel günlere, hep birlikte, bu inanç ve kararlılıkla yürüyeceğiz."
BU HABERİN YORUMLARI
Paraları bitti galiba. Para bitince ortaya çıkıyorlar sus payı alıp 2-3 ay sonra tekrar ortaya çıkıyorlar
03.12.2023 / 09:40:26
Cafer sürmeli


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR LİDERDEN PUANI KAPTI!
Yayınlanma 02 Aralık 2023, Cumartesi 18:44:29
Güncelleme 02 Aralık 2023, Cumartesi 18:44:31
BursaspordaBugün