TAHSİN TAM'DAN PLAY-OFF AÇIKLAMASI!


Yayınlanma 26 Ağustos 2022, Cuma 11:33:39
Güncelleme 26 Ağustos 2022, Cuma 11:33:39
BursaspordaBugün

Bursaspor Teknik Direktörü Tahsin Tam, "Play-off için o mücadeleyi ortaya koyacağız" dedi.

Bursaspor Teknik Direktörü Tahsin Tam, Türkiye Spor Yazarları Derneği toplantısında basın mensuplarıyla bir araya geldi.


“BURSASPOR’UN İHTİYACI VAR”
Başladıkları ilk günden itibaren çok değerli çalışmalara imza attıklarını söyleyen Tam, “Bursa şehrinin Bursaspor’un çok büyük bir sinerji oluşturmaya ihtiyacı var. Basın mensuplarının desteğine Bursaspor’un ihtiyacı var, konu Bursaspor. Her geçen gün çalışmaların gelişeceğinin sinyallerini aldık. Genel fotoğraf başlangıçta söylediğim yerde, Bursaspor’un yetiştirdiği oyunculara güveniyorum” dedi.“PLAY-OFF İÇİN O MÜCADELEYİ ORTAYA KOYACAĞIZ”
Konuşmalarına devam eden Tam, “Bursaspor markası bugünkü ben olmama katkı sağlamıştır, oyuncularımız her geçen gün gelişiyor. O sabrı ortaya koyabilirsek, o gayreti fazlasıyla göstereceğiz. Play-Off için o mücadeleyi ortaya koyacağız. Çok genç takımız. Hazırlık maçında 18.3 yaş ortalamasıyla maçı oynamışız, bu bir rekor. Bu çocukları geliştirmek çok hızlı olmuyor, mental ve fiziksel yönden gelişmeleri gerekiyor. Yetenekli bir oyuncu grubuna sahibiz, her geçen gün gelişimi görüyoruz” şeklinde konuştu.


“İYİ BİLMELERİ GEREKİYOR”
Oyuncuların kendilerine ve Bursaspor’a değer katacaklarını söyleyen başarılı çalıştırıcı, “Aidiyet duygusunu da artırmak istiyoruz, yaşanan sıkıntılardan birisi de aidiyet duygusunda bozulmalar olmuş. Bursaspor markasının onları bir yere taşıyacağını çok iyi bilmeleri gerekiyor. Bu markaya çok hizmet etmeden bir yerlere giden kardeşlerimiz, dışarıda kendi beklentilerini karşılayamadılar. Önce kendilerini geliştirecek, Bursaspor’a değer katacak ondan sonra bizler, yönetim kurulumuz onun planını yaparız” ifadelerini kullandı.

Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
İSMAİL ERTEKİN'DEN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR! "ÜST LİGE ÇIKABİLMEK İÇİN..."
Yayınlanma 26 Ağustos 2022, Cuma 11:33:39
BursaspordaBugün