TAHSİN TAM’DAN ÖZELEŞTİRİ!


Yayınlanma 10 Ağustos 2022, Çarşamba 10:15:23
Güncelleme 10 Ağustos 2022, Çarşamba 10:15:23
BursaspordaBugün

Bursaspor Teknik Direktörü Tahsin Tam, 68 Aksaray Belediyespor’la oynanan maçtaki oyunu beğenmediğini dile getirerek, “Hem oyuncularımızın hem de bizlerin de kendimizi eleştirmek adına önemli bir maçtı” dedi.

Bursaspor Teknik Direktörü Tahsin Tam, hem son hazırlık maçını hem de takımın son durumunu değerlendirdi.

Hazırlıklarına Afyon’da oldukça verimli devam ettiklerini dile getiren 53 yaşındaki teknik adam, 68 Aksaray Belediyespor’la oynanan maçla ilgili olarak, “Bambaşka iki devre gözlemledik. İlk devre istediklerimizi ortaya koyamadık.

Geçişleri sağlayamadık. Özgüven eksikliği göze çarptı. Takım olarak ortaya koyduğumuz oyun bizi mutlu etmedi. Futbolcularımızı tanıyacağız. Hepsi gelişime açık oyuncular. Yetenek sadece iyi bir çalım değil. Yetenek bir çok faktör arar. Yüksek konsantrasyon ister. Cesur ve özgüven sahibi olmaktır.

Biz gençlerimize güveniyoruz. Bunlar hazırlık maçı. Alt liglerde bu maçlar zor geçer. Biz her maçı her antrenmanı aynı ciddiyetle yaşamak istiyoruz. İkinci yarıda daha özgüvenliydik ve kazandık. Hem oyuncularımızın hem de bizlerin de kendimizi eleştirmek adına önemliydi.”


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
KUBİLAY SÖNMEZ DURUMU BELLİ OLDU!
Yayınlanma 10 Ağustos 2022, Çarşamba 10:15:23
BursaspordaBugün