TAHSİN TAM’DAN ALİNUR AKTAŞ’A TEŞEKKÜR!


Yayınlanma 04 Ağustos 2022, Perşembe 10:58:55
Güncelleme 04 Ağustos 2022, Perşembe 10:58:55
BursaspordaBugün

Bursaspor Teknik Direktörü Tahsin Tam, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a teşekkür etti.

3. etap kamp çalışmaları için Afyon’dan bulunan Bursaspor’da yeni sezon hazırlıkları sürüyor. Bugün gerçekleşen sabah antrenmanı öncesi Teknik Direktör Tahsin Tam önemli açıklamalarda bulundu.

"DİSİPLENDEN TAVİZ VERMEYEN BİR KARAKTERE SAHİBİM"
Sezonun ilk hazırlık maçında yarın Al-Tai ile yarın karşı karşıya geleceklerini söyleyen Tam, “Bizim için de bir test olacak. Bir başlangıç maçı bu. Oyuncularımızın birbirlerini daha iyi tanımasını sağlayacak. Eksiklerimizi gözlemlememizi sağlayacak. Hazırlık maçı da olsa bize yakışan bir oyun ortaya koymak tabii ki istiyoruz. Her maçı her antrenmanı ciddiye alan bir teknik adamım. Asla disiplinden taviz vermeyen bir karaktere sahibim. O birlikteliği oluşturmaya başladık. Bu birlikteliği tüm şehre yaymak istiyoruz” dedi.


“KONFORUMUZ ÜST SEVİYEDE”

Bunun nasıl olacağını bilen bir insan olduğunu söyleyen Tam, “Seyirciyi heyecanlandıran bir oyun ortaya koymak zorundayız. Ne istendiğini biliyorum. Bu konuda bize inansınlar. Bursaspor ruhunu sahada hep beraber görecekler. Şartlara da gelince de gayet iyiyiz. Buranın en iyi otelinde konaklıyoruz. Konforumuz üst seviyede. Özlüce'de de bu böyleydi. Geçmiş dönemde yaşanan sıkıntıların hiçbirini bize yaşatmadılar. Burada Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Alinur Aktaş'a çok teşekkür ediyorum bu konforu bize sağladılar. Bunu geliştirmek için de çaba gösteriyorlar." ifadelerini kullandı.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR SAHNEYE ÇIKIYOR! İŞTE MAÇIN SAATİ…
Yayınlanma 04 Ağustos 2022, Perşembe 10:58:55
BursaspordaBugün