TAHSİN TAM VE İSMAİL ERTEKİN’İ ELEŞTİRDİLER!


Yayınlanma 16 Nisan 2023, Pazar 14:13:36
Güncelleme 16 Nisan 2023, Pazar 14:13:42
BursaspordaBugün

Bursaspor taraftarı, sezon başında sadece performansı bahane gösterilerek Çağatay Yılmaz’ı kadroya almayan Tahsin Tam ve İsmail Ertekin’e sert eleştirilerde bulundu.

Transfer tahtasını açamayan ve genç ağırlıklı bir kadro ile mücadele etmek zorunda kalan Bursaspor’da gündem Çağatay Yılmaz…

Sezon başında A takım kadrosundan çıkartılan ve altyapıya gönderilen 23 yaşındaki futbolcu, sezonun ilk yarısında forma giyememişti.

TAHSİN TAM VE İSMAİL ERTEKİN ‘PERFORMANS’ DEDİ!

O dönemin teknik adamı Tahsin Tam ve Sportif Direktörü İsmail Ertekin, Çağatay Yılmaz’ın performansı sebebiyle kadroya dahil edilmediğini söylemiş ancak camiayı pek de ikna edememişti.

Tahsin Tam’ın gitmesi ve İsmail Ertekin’in teknik direktör olmasıyla birlikte kamuoyu baskına dayanılamamış ve Çağatay Yılmaz affedilmişti.

LİSTEDE YER ALMIYORDU!

Ancak sezonun ilk yarısında TFF’ye verilen listede yer almadığı için oynayamayan Çağatay Yılmaz, ikinci devrede sırtına geçirdiği yeşil-beyazlı forma ile adeta şov yaptı.

Özellikle Ertekin’le de yolların ayrılmasından sonra bambaşka bir kimliğe bürünen genç krampon, attığı 4 golle de kariyer rekoru kırdı.

TARAFTAR İSYAN ETTİ

Bursaspor taraftarı ise bu duruma isyan etti.

Sosyal medyadan hem Tahsin Tam’a hem de İsmail Ertekin’e sert eleştirilerde bulunan yeşil-beyaz sevdalıları, Çağatay Yılmaz’ın ilk yarıda takımda yer alması halinde, takımın daha farklı konumda yer alabileceğine inanıyor.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
ÇAĞATAY YILMAZ KENDİNİ AŞTI! KARİYERİNDE İLK KEZ…
Yayınlanma 16 Nisan 2023, Pazar 14:13:36
Güncelleme 16 Nisan 2023, Pazar 14:13:42
BursaspordaBugün