TAHSİN TAM TAKIMI DEĞERLENDİRDİ! İŞTE SATIR BAŞLARI...


Yayınlanma 30 Temmuz 2022, Cumartesi 12:32:08
Güncelleme 30 Temmuz 2022, Cumartesi 12:32:08
BursaspordaBugün

Bursaspor Teknik Direktörü Tahsin Tam, 2. Etap kamp çalışmalarının son bulmasıyla birlikte takım ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Bursaspor’da 2. Etap Kamp Çalışmaları Bursa’da yapılan son idman ile birlikte tamamlandı.

“ÇOK İYİ ANLAYAN BİRİSİYİM”
Teknik Direktör Tahsin Tam, kamp süreciyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Tam, “Yaklaşık 16 gündür 27 antrenmanı bugün itibari ile tamamlamış olacağız.  İlk başladığımız günden itibaren çocuklarımız her geçen gün gelişiyorlar. Daha önceden uzun yıllar altyapıda antrenörlük yaptığım için onların psikolojisini çok iyi anlayan birisiyim. Kolay değil buraya adapte olabilmek, bu baskıyı kaldırabilmek, sağlıklı iletişimi sağlayabilmek” ifadelerini kullandı.

“BURSASPOR ALTYAPISI ÇOK ÖZEL"
Futbolcuların en başta kolaylıkla yaptığı şeyleri yaparken zorlandıklarını söyleyen Tam, “Her geçen gün o özgüveni fazlasıyla yakalamaya başladılar. Tabi ki Bursaspor altyapısı çok özel. Hem onları fiziksel hem mental olarak geliştirmek zorundayız. Bugün itibari ile o programı tamamlayacağız. Afyon’da 3. Etap kamp çalışmalarına başlayacağız” şeklinde konuştu.

“BİR GÜNDE HER ŞEY OLMUYOR”
Oyuncuların yeterlilik durumuyla da ilgili konuşan başarılı çalıştırıcı, “Arkadaşlar Bursaspor’dan konuşuyoruz. Burada yetersizlik diye bir şey konuşmak doğru değil. Biz buraya bunu bilerek geldik. Biz doğru çalıştığımızda çocukları geliştireceğimizden eminiz. Bir günde her şey olmuyor. Her geçen gün gelişiyorlar” şeklinde konuştu.

Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR AFYON’A KAÇ KİŞİYLE GİDİYOR? İŞTE RESMİ AÇIKLAMA…
Yayınlanma 30 Temmuz 2022, Cumartesi 12:32:08
BursaspordaBugün