TAHSİN TAM KAMPI DEĞERLENDİRDİ! “HAYAL TACİRLİĞİ YAPACAK İNSANLAR DEĞİLİZ”


Yayınlanma 15 Ağustos 2022, Pazartesi 11:00:03
Güncelleme 15 Ağustos 2022, Pazartesi 11:00:03
BursaspordaBugün

Bursaspor Teknik Direktörü Tahsin Tam, Afyon kampının sona ermesiyle birlikte kampı değerlendirdi. Tam, “Saha iletişimini arttırmaya başladık yeterli seviyede değil. Bu konuda objektifiz. Hayal tacirliği yapacak insanlar değiliz” dedi.

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Afyon’da bulunan Bursaspor’da Teknik Direktör Tahsin Tam, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Verimli bir kamp dönemi geçirdiklerini söyleyen Tam, “Eksiklerimizi görme adına verimli geçti. Gerçekçi olmak gerekirse boşa geçireceğimiz bir saniye bile yok. Çok çalışmamız gerkiyor. Eksik yönelerimizi geliştirmemiz gerekiyor” dedi.

"O DESTEĞİ VERECEĞİZ"
Çok fazla zamanlarının olmadığının altını çizen başarılı çalıştırıcı, “Son maçtaki oyun geliştiğimizi gösteriyor. O özgüveni kazanıyor oyuncularımız. Oyuncuların üzerinde baskı oluşuyor ama onları yönetebilmesini biz sağlayacağız. O desteği vereceğiz. Birbirlerini daha iyi tanımaya başladılar. Çok farklı yaş kategorilerinden oluşturduğumuz bir oyuncu grubuna sahibiz” şeklinde konuştu.

"DAHA İYİ SEVİYEYE GELECEĞİZ"
Saha iletişiminin arttığını söyleyen Tam, “Yeterli seviyede değil. Bazı eksikler gözlemledik. Bu konuda objektifiz. Hayal tacirliği yapacak inşalar değiliz. Ama çocuklarımız gelişiyor. Onlar da bizler de elimizden geldiğince mücadelemizi vereceğiz. Daha iyi seviyeye geleceğiz. 18’inde Özlüce Tesisleri’nde buluşacağız. 19’unda bir testimiz var. Nereden nereye geldiğimizi görmek istiyoruz. Antrenmanlarımızı tamamlamak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR GÜZEL BİTİRDİ!
Yayınlanma 15 Ağustos 2022, Pazartesi 11:00:03
BursaspordaBugün