SİNAN BÜR: “KAPIMIZ HER ZAMAN AÇIK OLACAK”


Yayınlanma 19 Ocak 2024, Cuma 10:24:11
Güncelleme 19 Ocak 2024, Cuma 10:24:21
BursaspordaBugün

Bursaspor Başkan Adayı Sinan Bür, “Bursaspor’u hep birlikte yöneteceğiz. Bursaspor için üretilen tüm fikir, öneri, düşünce ve görüşlere kapımız sonuna kadar açık olacak” dedi.

Bursaspor Başkan Adayı Sinan Bür, Bursaspor Fikir ve Proje Geliştirme Platformu Mayıs 16 Grubu’nun davetlisi olarak katıldığı toplantıda başkan seçilmesi halinde gerçekleştireceği hedeflerini anlattı.

Toplantıya Platform Başkanı Orhan Erkan Güngör, Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu Üyeleri, platform üyeleri Yücel Akgün, Levent Batur ile Bursaspor’un eski yöneticilerinden Şükrü Akyollu katıldı.

Şeffaf, paylaşımcı ve güven duyulacak yönetim anlayışıyla yola çıktıklarını söyleyen Sinan Bür, “Bursaspor’u hep birlikte yöneteceğiz. Bursaspor için üretilen tüm fikir, öneri, düşünce ve görüşlere kapımız sonuna kadar açık olacak” ifadelerini kullandı.

Bursaspor Fikir ve Proje Geliştirme Platformu Mayıs 16 Grubu Başkanı Orhan Erkan Güngör ise yaptığı konuşmada özlenen Bursaspor’u geri getirmenin önemine dikkat çekerek, güven veren bir Bursaspor Yönetim Kurulu’nun göreve gelmesini arzu ettiklerini söyledi.

BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’A YENİ İSİMLER DAHİL OLDU!
Yayınlanma 19 Ocak 2024, Cuma 10:24:11
Güncelleme 19 Ocak 2024, Cuma 10:24:21
BursaspordaBugün