SİNAN ATEŞ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI!


Yayınlanma 31 Aralık 2022, Cumartesi 15:54:57
Güncelleme 31 Aralık 2022, Cumartesi 15:55:05
BursaspordaBugün

Ankara'da silahlı saldırıda yaşamını yitiren Bursasporlu eski Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Ateş'in (38) cenazesi, bugün Ulu Cami'de öğlen namazının ardından kılınan cenaze namazı ile son yolculuğuna uğurlandı. Cenazeye Bursa ve Türkiye'den binlerce kişi katıldı.

Ankara’da düzenlenen silahlı saldırıda hayatını kaybeden Bursasporlu Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı eski Genel Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Ateş, Bursa’da son yolculuğuna tekbir ve dualarla uğurlandı.

2 çocuk babası Sinan Ateş’in cenazesi Emir Sultan Mezarlığı’na kadar götürüldü. Cenaze için alınan yoğun güvenlik önlemleri ise dikkat çekti.

Cenazeye Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa Büyükşehir Büyükşehir Başkan Vekili Fethi Yıldız, İYİ Parti Bursa İl Başkanı Selçuk Türkoğlu, İYİ Parti Grup Başkanvekili Musavat Dervişoğlu, İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Hasan Toktaş, Eski Bakan Faruk Çelik, AK Parti Bursa Milletvekili Dr. Mustafa Esgin, AK Parti Bursa Milletvekili Refik Özen, İYİ Parti Bursa Yenişehir İlçe Başkanı Ercan Özel, DEVA Partisi Bursa İl Başkanı Serkan Özgöz katıldı.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR 38 ATTI, 50 YEDİ!
Yayınlanma 31 Aralık 2022, Cumartesi 15:54:57
Güncelleme 31 Aralık 2022, Cumartesi 15:55:05
BursaspordaBugün