SEZER SEZGİN’DEN AKTAŞ, ERDEM VE DİNÇER’E TEŞEKKÜR!


Yayınlanma 02 Eylül 2023, Cumartesi 11:16:26
Güncelleme 02 Eylül 2023, Cumartesi 11:16:35
BursaspordaBugün

Bursaspor İnfo Yatırım Başkanı Sezer Sezgin, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Nilüfer Belediyesi Başkanı Turgay Erdem ve Gökhan Dinçer’e teşekkür etti. Sezgin, özellikle Başkan Aktaş’ın desteklerinin aralıksız devam ettiğinin altını çizdi.

Bursaspor İnfo Yatırım Başkanı Sezer Sezgin, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın yanı sıra Gökhan Dinçer ve Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’e teşekkür etti.

Sezgin, “İlk olarak Gökhan Dinçer ile beraber Bursa Büyükşehir belediye başkanımız Sayın Alinur Aktaş’a gittik. Durumları aktardık, önce bizim çalışmamız ve bir değer üretmemiz gerektiğini, daha sonra şimdiye kadar olduğu gibi yine gereğini yapacağını bizlere belirtti. Akabinde Bursa milletvekilimiz, eski dönem Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank ile Bursa’da bir araya geldik. Çekirge’den başlayıp Eurocup finaline kadar uzanan hikayeyi bilmesine rağmen tekrar kendisine aktardık. Çok kısa sürede bizlerin yalnız bırakılmaması konusunda şehrimizin ve Türkiye’mizin göz bebeği Sanayi kuruluşlarından ve işadamlarımızdan Bursaspor ve şehrimiz adına destek isteyeceğini aktardı. ​Bunların neticesinde bugün sponsorluk anlamında, Beyçelik Gestamp ve YB Holding olmak üzere Bursamızın en güzide kuruluşlarından ikisi ile beraber sponsorluk anlaşmasına imza attık. ​YB Holding tüm altyapı takımlarımızın isim sponsoru oldu, Beyçelik Gestamp ise şort sponsorumuz oldu. ​Buradan bu hikayeye, Türk sporuna Türk basketboluna ve Bursasporumuza destek olup bizlere inanan Sayın Yusuf Bakgör ve Beyçelik Gestamp ailesine huzurlarınızda şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

BURSASPOR’A DESTEK OLMAYA DAVET EDİYORUM!

Nilüfer Belediyesi’ne de teşekkür eden Başkan Sezer Sezgin, “​Şu an bulunmuş olduğunuz Nilüfer Belediyesi Barış Spor Salonu’nda, kurulduğu günden bu yana tüm altyapı oyuncularımız, spor okullarımız, A Takımız için barınma, spor yapma, kısacası tüm ihtiyaçlarımız için her şeyi seferber eden ve bu imkanları sağlayan Nilüfer Belediyesi ve Nilüfer Belediye Başkanımız Sayın Turgay Erdem’e de kocaman bir teşekkür etmek istiyorum. ​Dediğim gibi, Bursaspor her zaman siyaset üstü bir sivil toplum kuruluşudur. Yeni isim sponsorumuz İnfo Yatırım ile beraber yeni bir hikaye yazmak için çıktığımız bu yolda, şehrimizin tüm yöneticilerini tüm siyasilerini Bursaspor’a destek olmaya davet ediyorum. Konuşmamı bitirip sözü Koçumuza bırakmadan önce de verdikleri cesaret ve desteklerden ötürü dostum, arkadaşım Sayın Gökhan Dinçer’e, Sayın Alinur Aktaş’a Sayın Mustafa Varank’a ve sayın Turgay Erdem’e camiamız adına tekrar teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR İLK DEPLASMANINDA! MAÇ SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?
Yayınlanma 02 Eylül 2023, Cumartesi 11:16:26
Güncelleme 02 Eylül 2023, Cumartesi 11:16:35
BursaspordaBugün