SERDAR ACARHOROZ’DAN ADAYLIK AÇIKLAMASI!


Yayınlanma 03 Ekim 2022, Pazartesi 17:12:59
Güncelleme 03 Ekim 2022, Pazartesi 17:12:59
BursaspordaBugün

Olağanüstü Kongre’ye giden Bursaspor’da daha önce de başkan adayı olan Serdar Acarhoroz, yeniden bu göreve talip olduğunu açıkladı.

Serdar Acarhoroz’un sosyal medya hesabından yaptığı resmi açıklama şu şekilde: “Sezon başından beri ortaya çıkan sonuçlar ve son olarak Cumartesi günü Esenler Erokspor karşısında alınan 3 gollük bir mağlubiyetin ardından, taraftarımızın yönetimi istifaya çağıran tezahüratlarıyla birlikte maç sonrası mevcut yönetim yaptığı toplantıda olağanüstü genel kurul yapılması kararı almıştır. Kulübümüz resmi yayın organlarından yapılan açıklama sonrasında bir çok kişi ve kurum tarafımı arayarak başkan adayı olup olmayacağım konusunda sorular yöneltti. Ben yapmış olduğum basın açıklamaları ve katıldığım programlarda her zaman söylediğim tek bir şey vardı. 'Bursaspor sahipsiz değildir. Biz her daim Bursasporumuzun yanındayız ve bu zor günlerinden kurtulması için elimizden gelen tüm çabayı vermeye hazırız. Bizim sunduğumuz projelerden daha başarılı olan başka bir başkan adayı olursa onları da destekleyeceğiz.' Ancak hiç kimsenin başkan adayı olmaması veya bizden daha başarılı olacağını düşündüğümüz başkan adayı olmaması takdirinde, ekibim ile birlikte Şampiyon Bursasporumuzu hakettiği yere çıkarmak üzere Başkanlık görevine aday olduğumu tüm kamuoyuyla paylaşmak isterim.”


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Herkes gibi başkan adayı olmak hakkınızdır, fakat yapmak istediğiniz atılımlar nelerdir ? Gıtlağımıza kadar battığımız borçları nasıl halletmeye düşünüyorsunuz ? Sizlerde diğerleri gibi bir miktar para verip geriye çuvallamı alacaksınız ? Kalıcı gelir için nasıl bir pilanlama yapacasınız ? Bunlar gibi gığınla sorunu nasıl çözmeyi düşünüyorsunuz ? Hürmetler.
03.10.2022 / 22:57:07
Aytekin ZARPLI


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
KONGRE TARİHİ O İŞE BAĞLI! BURSASPOR ARAYIŞTA…
Yayınlanma 03 Ekim 2022, Pazartesi 17:12:59
BursaspordaBugün