SELÇUK TÜRKOĞLU’NDAN BURSASPOR’A ZİYARET! İŞTE O SÖZLER…


Yayınlanma 01 Şubat 2024, Perşembe 13:09:14
Güncelleme 01 Şubat 2024, Perşembe 13:09:22
BursaspordaBugün

Bursaspor Kulübü’ne siyasi ziyaretler devam ediyor. Bugün de Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’ne İYİ Parti Bursa Milletvekili ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Türkoğlu geldi. Türkoğlu, “Bursa marka değerine sahip çıkıp yeniden eski günlerine dönecektir” dedi.

İYİ Parti Bursa Milletvekili ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Türkoğlu, Bursaspor Kulübü’nü ziyaret etti.

Türkoğlu, beraberindeki heyetle yaptığı ziyaret sonrası sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Bursa’mızın en önemli marka değeri Bursaspor’u yeniden ayağa kaldırıp asıl yeri olan Süper Lig’e çıkarabilmek için elini taşın altına koyan Sn. Sinan Bür başkanlığındaki Yönetim Kurulunu ziyaret ederek başarılar diledik. İnanıyoruz ki, Bursa marka değerine sahip çıkıp yeniden eski günlerine dönecektir” ifadelerini kullandı.

SİNAN BÜR’E DİKKAT ÇEKEN HEDİYE

Bursaspor Kulübü’nün resmi internet sitesinden ise şu açıklama yayımlandı: “Bursa Milletvekilimiz ve İyi Parti Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Türkoğlu ile İyi Parti Bursa Teşkilatı kulübümüzü ziyaret etti. Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarete Başkanımız Sinan Bür ve yönetim kurulu üyelerimiz katıldı. Bursa Milletvekili ve İyi Parti Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Türkoğlu yaptığı konuşmada Bursaspor’un yerinin burası olmadığını, en yakın zamanda hakettiği yerlere yükselmesini temenni ettiğini ve elinden geleni her zaman yapacağının sözünü vererek kulübümüze başarılar diledi. Ziyaretin ardından Türkoğlu, Başkanımız Sinan Bür'e Dinamo Kiev kaptanı Viktor Kolotov ile olan bir fotoğrafını hediye etti.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’UN İZMİR’DEKİ MAÇINDA O İSİM GÖREV YAPACAK!
Yayınlanma 01 Şubat 2024, Perşembe 13:09:14
Güncelleme 01 Şubat 2024, Perşembe 13:09:22
BursaspordaBugün