“ŞAMPİYON OLAMASAYDI DA ÇOK BAŞARILIYDI”


Yayınlanma 14 Ocak 2023, Cumartesi 14:12:08
Güncelleme 14 Ocak 2023, Cumartesi 14:12:25
BursaspordaBugün

Bursaspor’un şampiyon futbolcusu Hüseyin Cimşir, “Bizim 2010 yılındaki kadromuz şampiyon olamasaydı da çok başarılıydı” dedi.

Bir dönem Bursaspor’da forma giyen ve şampiyon takımın içinde de yer alan Hüseyin Cimşir önemli açıklamalarda bulundu. Şampiyon takım ile ilgili konuşan Cimşir, “O takım örnek alınabilecek bir takımdı. Bonservis ödemeden büyük takım görmüş şampiyon olamamış oyuncularla genç oyuncuların harmanlandığı bir kadroydu bu. Onların birleşimiyle iyi bir taraftar desteğiyle bu başarı geldi. Az maliyetle çok iş yapıldı” dedi.

“SAKATLIĞIM SEBEBİYLE MAÇA ÇIKAMADIM”
Şampiyonluk maçından hemen önce sakatlandığını söyleyen Cimşir, "Sakatlığım sebebiyle maçta oynayamadım. Soyunma odasında Ertuğrul Hoca, ‘Şampiyon olun veya olmayın ama siz şampiyonluğu hakettiniz. Oraya şampiyon olarak çıkın şampiyon olarak dönün’ dedi. Olamasaydı da o takım çok başarılıydı. Çünkü diyorum ya az maliyetle doğru planlamanın sonucu bu. Bir başarı yakaladıktan sonra onu bozup farklı yollara girdiğinizde problem yaşıyorsunuz” şeklinde konuştu”

Kaynak: futbol arena


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR'DA 3 İSİM GERİ DÖNDÜ!
Yayınlanma 14 Ocak 2023, Cumartesi 14:12:08
Güncelleme 14 Ocak 2023, Cumartesi 14:12:25
BursaspordaBugün