RESMİ AĞIZDAN AÇIKLAMA! BURSASPOR’DA SÖZLEŞMESİ BİTEN OYUNCULAR…


Yayınlanma 08 Mayıs 2023, Pazartesi 17:14:04
Güncelleme 08 Mayıs 2023, Pazartesi 17:14:12
BursaspordaBugün

Bursaspor Başkanı Ömer Furkan Banaz, sözleşmesi bitecek olan 7 futbolcunun da takımda kalması için gereken gayreti göstereceklerini söyledi.

Bursaspor’da sezon sonu Enver Cenk Şahin ve Hasan Ayaroğlu başta olmak üzere, Deniz Aydın, Ozan İsmail Koç, Kerem Kök, Bilal Güney ve Talha Yakın’ın sözleşmesi sona eriyor.

Transfer tahtasını sezon başında da cezası sebebiyle açamayacak olan yeşil-beyazlılarda yönetim bu konuda kolları sıvadı.

Bursaspor Başkanı Ömer Furkan Banaz, Bursasporda Bugün’e yaptığı özel açıklamada, güzel haberler verdi.

“Sözleşmesi biten futbolcular önümüzdeki sene takımda olacak mı?” sorusuna, “Olacaktır inşallah. Son haftalarda takımın enerjisi ve sinerjisi belli noktaya geldi. Özer Hocamızın gelmesiyle birlikte değişimi ve dönüşümü gözlemledik. Şehir de gözlemledi. Bu pozitif enerji ve havanın dağılmaması için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Buradaki kimsenin tereddütü olmasın. Futbolcu kardeşlerimiz de Bursa ile kendilerini özdeşleştiridiler. Onlarda da aynı hissiyatı fark ediyorum. Bu iki unsurun doğru noktada birleşmesiyle bu süreçleri nihayete erdiririz” cevabını verdi.

Transfer tahtasındaki dosya sayısı ile ilgili de bilgi veren Ömer Furkan Banaz, “Sezon başındaki dosya sayısından daha az seviyedeyiz. 3’te 1’inin hallettik. Bazıları ile görüşmeler devam ediyor. İyiye gidiyor.” dedi.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
AYKUT AKGÜN İLE ANLAŞMA TAMAM!
Yayınlanma 08 Mayıs 2023, Pazartesi 17:14:04
Güncelleme 08 Mayıs 2023, Pazartesi 17:14:12
BursaspordaBugün