RECEP GÜNAY’IN İSTİFA DİLEKÇESİ GERÇEK Mİ?


Yayınlanma 18 Aralık 2023, Pazartesi 10:32:41
Güncelleme 18 Aralık 2023, Pazartesi 10:32:50
BursaspordaBugün

Bursaspor yönetiminin “İstifa dilekçesi bıraktı gitti. Geri dönmeyecek. Yok öyle dünya” dediği Başkan Recep Günay, günlerdir Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde… Bu sözleri sarf eden yöneticiler ise hiçbir şey olmamış gibi görevlerine devam ediyor. Bursaspor camiası ise istifa dilekçesinin gerçek olup olmadığını tartışıyor.

Bursaspor camiasının her defasında güvenini kıran Başkan Recep Günay ve yönetimi, buna bir yenisini daha ekledi.

Kısa sürede söyledikleri sözlerle, yaptıkları icraatlar arasında birçok fark yaratan Recep Günay ve yönetimi, bu konuda adeta en üst seviyeye çıktı.

Nitekim, “İstifa dilekçesini bıraktı gitti. Yeni başkan arıyoruz. Recep Günay geri dönmeyecek. Yok öyle dünya. Burası Bursaspor Kulübü. Bakkal dükkanı değil” tarzında açıklama yapan yöneticiler, şu sıralarda hiçbir şey olmamış gibi görevlerine devam ediyor.

Adeta akıl tutulması yaşayan camia ise, günlerdir Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde bulunan Recep Günay’ın istifa dilekçesine inanmıyor.

Bursaspor yönetiminin neden bu tarzda hareket ettiği ise anlaşılmazken, her geçen gün daha da güven kaybına uğramaya devam ediyorlar.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’A DESTEK ZİYARETİ!
Yayınlanma 18 Aralık 2023, Pazartesi 10:32:41
Güncelleme 18 Aralık 2023, Pazartesi 10:32:50
BursaspordaBugün