‘RECEP GÜNAY’I TANIK GÖSTERDİK!’ BURSASPOR’UN AÇTIĞI DAVALAR…


Yayınlanma 21 Mart 2024, Perşembe 17:03:27
Güncelleme 21 Mart 2024, Perşembe 17:03:38
BursaspordaBugün

Bursaspor’da Recep Günay döneminde açılan davalarla ilgili sosyal medyadan yürütülen çirkin dedikodulara cevap veren Genel Sekreter Erkan Öncel, “Bursaspor’u sevenler lütfen artık bu konuda dedikoduya inanmasınlar. Biz kulüp avukatlarımızla birlikte hukuki süreci takip ediyoruz. Dosyaların nereye evrileceğini bilmiyoruz ama sonuna kadar bu davaların takipçisi olacağımızın bilinmesini istiyoruz” dedi. Öncel ayrıca bir dava dosyalasında Recep Günay’ı tanık olarak gösterdiklerini belirtti.

Bursaspor Genel Sekreteri Erkan Öncel, bir önceki dönemin açtığı davalarla alakalı, sosyal medyada çıkan dedikoduların çok çirkin olduğunu söyledi.

Öncel, şunları söyledi: “Çok dedikoduların yaratıldığı. Sosyal medyada kaynak olmadan konuştuğu, dedikodu malzemesi olan ‘Recep Günay yönetimindeki dava dosyaları’ ile ilgili bir kaç bir şey söylemek istiyorum. Kulüp avukatımız bütün dosyaları takip ediyor. Sürecin nereye gideceğini hukuken biz de bilemeyiz. Bursaspor’u sevenler lütfen artık bu konuda dedikoduya inanmasınlar. Biz kulüp avukatlarımızla birlikte hukuki süreci takip ediyoruz. Dosyaların nereye evrileceğini bilmiyoruz ama sonuna kadar bu davaların takipçisi olacağımızın bilinmesini istiyoruz. Hatta bir dosya ile ilgili tanık olarak Recep Günay’ı yazdırdık. Açılan davaları biz takip etmiyoruz gibi algı yaratılmaya çalışıyor. Çok çirkin. Herkes kendisini çok daha iyi Bursasporlu olduğunu iddia ediyor. O zaman en büyük Bursasporlu benim diyeyim. Ama değilim. Çünkü herkes en iyi Bursasporlu. Sevgi eylem gerektirir. Ama biz zarar veriyoruz. Sosyal medya çok tehlikeli bir alan. Ne kadar anlatsak da dedikodular devam ediyor. Bursaspor üzerinden kimse egolarını ve komplekslerini yürütmesin. Biz buraya emaneten gelmedik. 3 aylık da gelmedik. En iyi hizmeti vermek için geldik.”


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’A TOPLU İÇ TRANSFER! VAKIFKÖY’DEN ÖZLÜCE’YE…
Yayınlanma 21 Mart 2024, Perşembe 17:03:27
Güncelleme 21 Mart 2024, Perşembe 17:03:38
BursaspordaBugün