RECEP GÜNAY’DAN YİNE KORKUTUCU MESAJ!


Yayınlanma 29 Aralık 2023, Cuma 10:46:17
Güncelleme 29 Aralık 2023, Cuma 10:46:26
BursaspordaBugün

Bursaspor Başkanı Recep Günay, “31 Aralık’a kadar vergi ve UEFA cezası var. Eğer bunu yatıramazsak önümüzdeki sezon lisans çıkarma hakkını kaybediyor ve 3 yıl kesin transfer yasağı geliyor” dedi.

Bursaspor Başkanı Recep Günay, On Medya’nın canlı yayınına telefon bağlantısıyla katıldı.

Konuk olan Başkan Adayı Raşit Barışıcı’ya çağrıda bulunan Günay, “bu ayın 31’inde vergi ve UEFA cezası var. Eğer bunu yatıramazsak önümüzdeki sezon lisans çıkarma hakkını kaybediyor ve 3 yıl kesin transfer yasağı geliyor. 

Futbolcu satmayın diyorlar. Bizim şu anda sattığımız topçu yok. Ama 3 yıl transfer yasağı gelecek ve lisans çıkartamayacağız. Önümüzdeki sezon vergi yapılanması bozulursa lige katılamayacak. Bunları konuşmamız lazım. 5 milyon TL ödenmesi lazım. Bursaspor önümüzdeki sezon lige alınmayacak. Alınmayacak derken lisansı onaylanmayacak. 150 milyon TL olan vergi borcunun tamamı ödenmesi lazım. O zaman lige alınır” ifadelerini kullandı.

Ayrıca mevcut Başkan Recep Günay, başkan adayı Raşit Barışıcı’nın bu parayı ödemesini veya Bursa’ya çağırda bulunmasını istedi. Barışıcı da henüz yönetimde yokken böyle bir kararı tek başına alamayacağını söyledi.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR KAMP YAPMAYACAK MI? SÖZKESEN GELECEK Mİ?
Yayınlanma 29 Aralık 2023, Cuma 10:46:17
Güncelleme 29 Aralık 2023, Cuma 10:46:26
BursaspordaBugün