RECEP GÜNAY’DAN SAMİMİ AÇIKLAMALAR!


Yayınlanma 12 Ekim 2023, Perşembe 10:31:36
Güncelleme 12 Ekim 2023, Perşembe 10:31:40
BursaspordaBugün

Bursaspor Başkanı Recep Günay, samimi açıklamalarda bulundu. “Bursaspor eski günlerine dönecek. Biz kulübümüze sahip çıktık. ‘Kaçtılar, gittiler’ dedirmek istemiyoruz” diyen Başkan Günay, ‘Neden maça gelmiyorsunuz?’ sorusuna, “Ben maça geliyorum ama sadece o koltuğa oturmuyorum. Koltuk sevdalısı değilim” cevabını verdi.

Bursaspor Başkanı Recep Günay, Bursasporda Bugün Koordinatörü Barış Yalım’la sohbet toplantısı gerçekleşti.

Dünkü önemli görüşmenin kulübün geleceği için çok önemli olduğunu dile getiren Günay, “Bursaspor’u yiyip bitirdiler. Biz sahip çıktık. Elimizden geleni yapıyoruz. Bırakıp gitmesi çok kolay. Sonra ne olacak? Aday mı var? Biz kendimize ‘Kaçtılar, gittiler’ dedirtmeyiz. Yönetici arkadaşlarımla 7/24 çıkış yolu arıyoruz. Kulübün içinde neler olmuş bir bilseniz ağzınız açık kalır. Şu anda da kimler geliyor, gidiyor. Hepsini bertaraf etmeye çalışıyoruz. Bursaspor’u sahipsiz sanıyorlar ama yanılıyorlar. Bursaspor eski günlerine dönecektir. Sayın Cavit Çağlar güzel bir fitili ateşledi. Sağolsun her zaman yanımızda olduğunu hissettirdi. Ama hepimizin bir olup Bursaspor’u bu girdaptan kurtarmamız lazım” dedi.

Başkan Günay, ‘Neden maçlara gelmiyorsunuz?’ sorusuna ise şu cevabı verdi: “Maçlara geliyorum. Ama o koltukta izlemiyorum. Koltuğa oturdun mu kalkması zor gelir Barış. Ben koltuk sevdalısı değilim. Ben taraftarım, Bursaspor sevdalısıyım.” 


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
TEKSAS’TAN SAĞDUYU AÇIKLAMASI!
Yayınlanma 12 Ekim 2023, Perşembe 10:31:36
Güncelleme 12 Ekim 2023, Perşembe 10:31:40
BursaspordaBugün