RECEP GÜNAY’DAN FLAŞ AÇIKLAMA!


Yayınlanma 21 Ekim 2023, Cumartesi 13:43:31
Güncelleme 21 Ekim 2023, Cumartesi 13:43:36
BursaspordaBugün

Bursaspor Başkanı Recep Günay, “Biz bugün varız yarın yokuz. Bu bir nöbettir. Biz Bursaspor’un bu kadar kötü günler yaşadığını bilseydik belki biz de gelmezdik” dedi. Başkan Günay ayrıca forma satışları ve saha sonuçları ile ilgili de dikkat çeken yorumlarda bulundu.

Bursaspor Başkanı Recep Günay, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Başkan Günay, “Bursaspor bizim değil. Bizi sevmesinler. Çok başkan geldi. Onlar gitti ama Bursaspor devam etti. Biz bugün varız yarın yokuz. Bu bir nöbettir. Bursaspor çok kötü günler yaşadığı belli. Biz bu kadar kötü günler yaşadığını bilseydik belki biz de gelmezdik. Kavgayı bırakalım ve Bursaspor’u yaşatalım. Bursaspor’a ekonomik olarak katkı sağlayalım” dedi.

“TÜM TÜRKİYE’Yİ ÜZÜYORLAR”

Kampanya ile ilgili de açıklamada bulunan Başkan Recep Günay, “Forma satışlarımız devam ediyor. Satın alanların isimlerini vermiyoruz artık çünkü engel oluyorlar. Beklediğimiz fazla ilgi var” ifadelerini kullandı. Saha sonuçları ile ilgili de konuşan Günay, “Bunlar bizim evlatlarımız. Evlatlar da babaların ne kadar üzüldüğünü bilmeli. Sadece yöneticiler değil, tüm Türkiye’yi üzüyorlar. Yenilebilirler, maç kaybedilirler ama karşı tarafta da umut vermek lazım. Mücadele etmek var, sorumluluk var. Bunları yapmaları lazım” dedi. 


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
TOMAS ZAPOTOCNY’DEN İTİRAF DOLU BURSASPOR ANILARI!
Yayınlanma 21 Ekim 2023, Cumartesi 13:43:31
Güncelleme 21 Ekim 2023, Cumartesi 13:43:36
BursaspordaBugün