RECEP GÜNAY’DAN ALİ AY’A CEVAP!


Yayınlanma 13 Ağustos 2023, Pazar 12:34:55
Güncelleme 13 Ağustos 2023, Pazar 12:35:01
BursaspordaBugün

Bursaspor Başkanı Recep Günay, Ali Ay’ın dün yaptığı basın toplantısıyla ilgili olarak Bursasporda Bugün’e konuştu. Başkan Günay, “Ali Ay’la bir daha asla görüşmem” dedi.

Bursaspor Başkanı Recep Günay, dünkü Ali Ay’ın basın toplantısından sonra ilk kez Bursasporda Bugün’e konuştu.

Ali Ay’ın verdiği röportajdaki tüm detaylara belgelerle cevap vereceği belirten Başkan Günay, kendisi için yapılan ithama ise çok üzüldüğünü belirtti.

Divan Başkanı Galip Sakder’in de yanlarında bulunduğu bir görüşmede Başkan Recep Günay’ın kendisine yaklaşımını belirten Ali Ay, dünkü toplantıda şunları söylemişti: “Divan Başkanı Galip Sakder’le gittik, görüştük. Görüşmez olaydık. ‘Abicim, abicim. Bizim çay içmişliğimiz var’ gibi konuşmalar. ‘Ben Bursaspor’u düşünüyorum’ diyor.”

“ALİ AY’LA ASLA GÖRÜŞMEM”

Başkan Recep Günay ise bu açıklamalara yanıt verdi. Günay, öncelikle Ali Ay’ın “Kurtuluş Savaşı’nda Mustafa Kemal Atatürk Samsun’a değil Bursa’ya çıksaydı bu savaş olmazdı” sözlerine de değinerek, “Ali Ay’ın Bursa hakkında söylediklerine bir Bursalı olarak katılmıyorum. Gerçekten çok üzücü ithamlar yaptı” dedi. Ali Ay’ın kendisiyle yaptığı görüşme sonrası vurguladığı sözler karşısında da Recep Günay şunları söyledi: “Ben onla görüştüm, kendisine saygımdan dolayı ‘abi’ dedim. Kendisi o sözümü alıp bana karşı farklı bir tavır olarak önüme sundu. Ben bir daha kendisiyle asla görüşmem.” 


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
ALİ AY BURSASPOR’A KAÇ PARA VERDİĞİNİ AÇIKLADI!
Yayınlanma 13 Ağustos 2023, Pazar 12:34:55
Güncelleme 13 Ağustos 2023, Pazar 12:35:01
BursaspordaBugün