RECEP GÜNAY: “BEN DE GÜÇLÜ BAŞKAN İSTİYORUM”


Yayınlanma 21 Aralık 2023, Perşembe 12:31:09
Güncelleme 21 Aralık 2023, Perşembe 12:31:21
BursaspordaBugün

Bursaspor Başkanı Recep Günay, “Ben de güçlü bir başkan istiyorum. Faik Çelik, Hüseyin Özdilek, Faruk Çelik, Cavit Çağlar ve Celal Sönmez gibi isimleri ben de görmek isterim” dedi.

Bursaspor Başkanı Recep Günay şunları söyledi: “Gelin Bursaspor Kulübü’nü ayağa kaldıralım. Biz ağzımızla kuş tutsak olmayacak. Geçen seneki Başkan Ömer Furkan Banaz yönetimi her şeyi yaptı. O yönetim 70 milyon TL’ye yakın borçlarını ödemiş. Hiç faiz uygulamayarak ve borç almayarak. Bir kaynak bulmuşlar… Ona da aynısını yaptılar. Fark etmiyor. Bursaspor’un değeri olan bir Levent Kızıl… Bursaspor’u 2. Lig’den aldı şampiyon yaptı. Şampiyonluk maçında adama hakaret ettiler. Yönetim kurulundaki insanların iyi niyetli olması önemli değil. Onların dediğini yapmadığın an yandın. Vermediğin an yandın… Hiçbir şey yapamazlarsa futbolcuların arabalarını durdurur onlara saldırırlar. Olmuyorsa başkanın evini basarlar. Tehdit edersin, çocuğunu vuracağız dersin.”

“BU KONGRE BURSASPOR’UN KURTULUŞU DEĞİL”

Recep Günay şöyle devam etti: “Ben de güçlü bir başkan istiyorum. Faik Çelik, Hüseyin Özdilek, Faruk Çelik, Cavit Çağlar ve Celal Sönmez gibi isimleri ben de görmek isterim. Ama çıkan haberlerle onlar da çekildi. Bursaspor sahipsiz kaldı. 20-25 gün sonra kongre var hep beraber göreceğiz. Bu kongre Bursaspor’un kurtuluşu falan değil. Kimse hayal etmesin biri gelecek de burayı yönetecek… Biz burada 200-250 kişiye yemek çıkartıyoruz, elbiseleri temizleniyor. Fabrika gibi burası. Yarım saat su kesiliyor haber yapılıyor. Böyle olmamalı. İnsanların açığı ortaya koymak önemli değil. ‘Yapamayacaksan neden geldiniz?’ diyorlar. Doğru söylüyorlar. Hata yapmışız. Bundan sonra gelmeyeceğiz, siz gelin. 450 milyon TL parayla gelecekler, hemen 2 sene sonra Süper Lig’e çıkartacaklar. “


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’UN KURTULUŞ BU DAVALAR! ESKİ YÖNETİCİLER Mİ ÖDEYECEK?
Yayınlanma 21 Aralık 2023, Perşembe 12:31:09
Güncelleme 21 Aralık 2023, Perşembe 12:31:21
BursaspordaBugün