RECEP GÜNAY, BEKİR ÖN VE RAŞİT BARIŞICI’DAN AÇIKLAMA!


Yayınlanma 25 Haziran 2023, Pazar 18:53:28
Güncelleme 25 Haziran 2023, Pazar 18:53:36
BursaspordaBugün

Bursaspor’da tek başkan adayı olan Recep Günay olurken, destek veren Raşit Barışıcı ve Bekir Ön’den ilk açıklamalar geldi.

Bursaspor’da tek başkan adayı Recep Günay oldu. Diğer adaylar Raşit Barışıcı ve Bekir Ön ise Günay’ın listesine destek verdi.

İlk açıklamayı yapan isim ise Bekir Ön oldu.

“ATEŞİ YAKMA NİYETİMİZ VAR”

Bekir Ön şunları söyledi: “3’ümüz bir araya geldik ve böyle bir karar aldık. Kendi adımıza değil Bursaspor adına bir araya geldik. Ne yapılacaksa birlikte yapacağız. Bizim ateşi yakma niyetimiz var. Kulübümüz için güzel işler yapmak istiyoruz.”

“KARIŞTIRICI TARAF OLMAK İSTEMEDİK”

Raşit Barışıcı ise, “10 günlük kısa bir süreden geçtik. Önce bir abilik görevi üstlenmiştim. O çekilince kamuoyundan güzel dönüşler alınca sevgili kardeşim Bekir Ön’le konuştuk. Sonra birlikte devam etme kararı aldık. Geldiğimiz süreç içinde, verilen imzalar ve tüzük gereğince karıştıcı taraf olmamak için, sevgili kardeşim Recep Günay’a başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

“KULÜP KAYYUMA KALMAYACAK, FESİH OLACAKTI”

Tek başkan adayı Recep Günay da, “Her şeyden önce Galip Sakder’e teşekkür ederim. Bizim bir arada çözüm bulmamız için fırsatlar verdi. Başkanımın dediği gibi 14-15 kişilik yönetim kurulu olarak Bursaspor’u bu kaostan çıkartmak gibi bir gücümüz ve yetkimiz yok. Bursaspor sadece 14 kişinin malı değildir. Tüm Bursa’da yaşayanları ilgilendiren bir konudur. Bursa bir araya gelirse, inat etmeyerek sahip çıkılırsa başarılı olunur. Bursaspor’a sahip çıkmak herkesin asli görevi olmalı. Bursaspor’un buradan kalkması için herkesi göreve davet ediyorum. Yasal süreçten dolayı eğer biz olmasaydık kulübümüz kayyuma kalmayacak, fesih olacaktı. Bursaspor’u yaşatmak için bu hamleyi yaptık. Böyle bir olaya hep beraber varsak biz gönüllü oluruz. Seçimden sonra bizi yalnız bırakırsanız bu olmaz. Herkesin görevi Bursaspor’a sahip çıkmaktır. Tüm Türkiye’ye rezil olduk. Boynumuz eğik oldu. Biz süreç kazanmak için aday olduk. Tehdit ederek, hakaret ederek kimseyi getiremiyiz. Biz görevimizi yaptık, şimdi Bursa’yı yönetenler görevini yapsın” dedi.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
İŞTE RECEP GÜNAY’IN LİSTESİ!
Yayınlanma 25 Haziran 2023, Pazar 18:53:28
Güncelleme 25 Haziran 2023, Pazar 18:53:36
BursaspordaBugün