ÖZER HURMACI’DAN TAKIMA MESAJ!


Yayınlanma 02 Mayıs 2023, Salı 16:00:40
Güncelleme 02 Mayıs 2023, Salı 16:01:00
BursaspordaBugün

Bursaspor Futbol Sorumlusu Özer Hurmacı, Arnavutköy Belediyespor maçından sonra yaptığı açıklamada, “Henüz işimiz bitmedi. Rehavete kapılmayacağız. Bu maçın mutluluğunu yaşadıktan sonra Şanlıurfaspor maçına odaklanacağız” dedi.

TFF 2. Lig’in 35. haftasında Bursaspor, kendi sahasında Arnavutköy Belediyespor’u 4-1 mağlup etti.

Yeşil-beyazlı takımda Futbol Sorumlusu Özer Hurmacı, maçın hikayesiyle ilgili konuşmalar yaptı.

Maçtan önce sosyal medyadan yaptığı 'Herkesin içi rahat olsun, bu maçı kazanacağız' ifadeleriyle ilgili açıklama yapan Hurmacı, “Futbolcu arkadaşlarımı, kardeşlerimi tebrik etmek istiyorum ve teşekkür etmek istiyorum. Ben onlardan bu güveni aldığım için daha rahat konuşuyor, daha rahat cümleler sarf edebiliyorum. Kendim de özgüveni yüksek olduğu için bu tarz konuşmalar oluyor” ifadelerini kullandı.

"HENÜZ İŞİMİZ BİTMEDİ"
Güzel bir hafta olduğunu söyleyen başarılı çalıştırıcı, “4-5 gün boyunca bu maça hazırlandık. 4 golle kazandık. Her zaman söylüyorum, en güzel gol boş kaleye atılan goldür. Bugün de bunun birçok örneğini futbolcu kardeşlerimiz bize izletmiş oldu. Henüz işimiz bitmedi, rehavete kapılmayacağız. Bugün bu maçın mutluluğunu yaşayacağız ve sonrasında Şanlıurfaspor maçına odaklanmaya başlayacağız” dedi.

Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
ÇAĞATAY YILMAZ NE YAPTIN SEN?
Yayınlanma 02 Mayıs 2023, Salı 16:00:40
Güncelleme 02 Mayıs 2023, Salı 16:01:00
BursaspordaBugün