ÖZER HURMACI’DAN FUTBOLCULUKLA İLGİLİ FLAŞ KARAR!


Yayınlanma 28 Mart 2023, Salı 17:50:08
Güncelleme 28 Mart 2023, Salı 17:50:14
BursaspordaBugün

Bursaspor’da futbol sorumluluğu görevi emanet edilen Özer Hurmacı, mecburiyet yaşanmadıkça, kariyerine futbolcu olarak artık devam etmeyeceğini açıkladı.

Bursaspor Futbol Sorumlusu Özer Hurmacı, futbolculukla alakalı olarak dikkat çeken bir karar aldı.

Öncelikle fikstürle alakalı konuşan Hurmacı, “Maç, maç gitmeyi tercih ediyorum. Önce Perşembe günkü maçı kazanmak için çalışacağız. 2019 yılında Bursa’ya geldim, 3 ay önce gelmedim. Biraz ara verdik ama gönülden bir ayrılık olmadı. Biz gönülden sevdiğimiz bir yerden ayrılmayız. Bursaspor’a yeni gelmedim. Buradaki gençlerin 4 sene önceki hallerini biliyorum. Bu gençlere teknik direktörülük yapma şansım var. Onlara katkıda bulunabileceğim için çok şanslı hissediyorum kendimi. Bütün bilgi birikimimi onlara aktaracağım. Kazanma ve kazanma alışkanlığını onlara yüklemeye çalışacağım. Bir insanı, bir takımı geliştirirken onun amacı olmalı. Kazanmak da dünyanın en güzel hislerinden bir tanesi” dedi.

“SON BİR KEZ DAHA GİYİP…”

“Hislerim paha biçilemez” diyerek sözlerine devam eden Özer Hurmacı, “Absürt bir durum olmadıkça teknik direktör olarak devam edeceğim. Mecburiyet inşallah olmaz ve sahaya çıkmam. Takımı üstlere çıkarırsam, Bursaspor formasını dolu tribünler önünde giyerek futbolculuk kariyerimi noktalamak istiyorum. Bu da benim hayalim…” ifadelerini kullandı. 


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
HASAN SABRİ KARACA NE KADAR UZAK KALACAK?
Yayınlanma 28 Mart 2023, Salı 17:50:08
Güncelleme 28 Mart 2023, Salı 17:50:14
BursaspordaBugün