“ÖZER HURMACI’DAN ÇOK ŞEY ÖĞRENDİM”


Yayınlanma 08 Ağustos 2022, Pazartesi 15:23:47
Güncelleme 08 Ağustos 2022, Pazartesi 15:23:47
BursaspordaBugün

Bursaspor’un genç futbolcusu Kerem Kök, yeşil-beyazlı takımın eski kaptanı Özer Hurmacı’dan çok şey öğrendiğini söyledi.

3. Etap kamp çalışmaları için Afyon’da bulunan Bursaspor’da genç oyuncu Kerem Kök, Bursaspor Youtube Kanalı’nın sorularını yanıtladı.

"DOLAPLARIMIZ YAN YANAYDI"
Pek çok konu hakkında konuşan Kök, Özer Hurmacı’yı görünce çok duygulandığını söyledi. Kök, “Küçükken maçları takip ediyorduk. Özer abiyi televizyondan izlemiştim küçükken. Sonra büyüdüm. Dolaplarımız yan yanaydı. Giresunspor maçında aynı sahada oynadığımızda çok duygulanmıştım. Çok da şey öğrenmiştim kendisinden” dedi.

"VAKIFKÖY AİLE DEMEK"
Vakıfköy’e ilk geldiğinde büyülendiğini söyleyen Kök, “Beni öyle bir karşıladılar ki. Yılmaz hoca ile Faruk hoca beni karşılayınca futbolcu olmaya aday olduğumu hissettim. Vakıfköy deyince aklıma aile geliyor. Ailemle geçirmediğim vakti orada geçiriyorum. Hatay’a gidemiyorum ama Vakıfköy’de çok güzel bir ortamımız var” ifadelerini kullandı.

"ELİMİZDEN NE GELİYORSA YAPACAĞIZ"
Bursaspor’u hakettiği yere çıkarmak için hazır olduklarını söyleyen Kök, “ Bu sezon için hayırlısı olmasını diliyorum. Elimizden ne geliyorsa yapacağız. Yalçın hoca döneminden beri başlayan genç bir kadromuz var. İnşallah kimseyi yanıltmayacağız. Biz gençler olarak taraftarı yanımızda hissediyoruz” şeklinde konuştu.

Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN | AFYON


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
ELVİR BALİÇ, BURSASPOR HAYALİNİ AÇIKLADI!
Yayınlanma 08 Ağustos 2022, Pazartesi 15:23:47
BursaspordaBugün