ÖZER HURMACI’DAN BURSASPORDA BUGÜN’E ÖZEL AÇIKLAMALAR!


Yayınlanma 01 Haziran 2023, Perşembe 14:25:10
Güncelleme 01 Haziran 2023, Perşembe 14:25:13
BursaspordaBugün

Bursaspor Futbol Sorumluluğu dün itibariyle sona eren Özer Hurmacı, Bursasporda Bugün’e konuştu. Hurmacı, “Keşke bu ortam bozulmasaydı. Çok güzel bir yönetimimiz vardı ve güzel hava yakalamıştık. Bursaspor’umuz için hayırlısı olsun. En kısa zamanda Bursa’ya gelip eşyalarımı toplayacağım” dedi.

Bursaspor Futbol Sorumlusu olarak geçen sezonun son haftalarında göreve gelen ve başarılı bir iş çıkartan Özer Hurmacı, Bursasporda Bugün’e konuştu.

Dün itibariyle sözleşmesi sona eren Hurmacı, “Keşke böyle olmasaydı” dedi.

Başkan Ömer Furkan Banaz’a ve yönetici Mehmet Zahit Yanar’a çok teşekkür eden genç çalıştırıcı, “Bursaspor için her şeyin hayırlısı olsun. Ben yönetimden ve Başkan Ömer Furkan Banaz’dan çok memnundum. Zahit Yanar ve Furkan başkandan müteşekkirim. Devam etmelerini isterdim. Beni Bursaspor gibi büyük bir kulübün başına getirdiler. Biz de elimizden geleni yaptık” dedi.

“BURSA’YA GELİP EŞYALARIMI TOPLAYACAĞIM”

Özer Hurmacı şöyle devam etti: “Futbolcularımızın ve personelimizin paralarını gününde ödediler. Kimseyi mağdur bırakmadılar. Bundan sonraki süreçte de göreve devam ederlerse çok mutlu oluruz. Her ne olursa olsun, Bursaspor için hayırlısı olsun. Kısa süre içinde de Bursa’ya gelip eşyalarımı toplayacağım. Bundan sonra ne yaşanır ne olur bilmiyorum. Bursaspor’un ne zaman ihtiyacı olursa zaten biz göreve hazırız.”


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR YÖNETİMİ AÇIKLAYACAK!
Yayınlanma 01 Haziran 2023, Perşembe 14:25:10
Güncelleme 01 Haziran 2023, Perşembe 14:25:13
BursaspordaBugün