ÖZER HURMACI’DAN BAYBURT MAÇI AÇIKLAMASI!


Yayınlanma 30 Mart 2023, Perşembe 17:19:45
Güncelleme 30 Mart 2023, Perşembe 17:19:54
BursaspordaBugün

Bursaspor Futbol Sorumlusu Özer Hurmacı, Bayburt Özel İdare Spor maçı sonrası, “Hayal ettiklerimi kısa sürede başarabilmeyi düşünmek hayal olur. Ama bugün güzel şeyler yaptık. Kazanmasını bildik. Ancak gol yemememiz lazımdı. Tüm olumlu, olumsuz şeyleri izleyip dersler çıkartacağız” dedi.

Bursaspor Futbol Sorumlusu Özer Hurmacı, 3-1 kazanılan Bayburt Özel İdare Spor maçı sonrası konuştu.

37 yaşındaki futbol adamı, “Henüz tam olarak bütün isteklerimi ve benim hayal ettiklerim şu an itibariyle bu kadar kısa sürede beklemek hayal olur. Ama güzel yaptığımız şeyler var. Benim özellikle bu takımdan istediğim şeyleri zaman zaman sahada gerçekleştirdik. Diğer bölümlerde de duygusal motivasyonu ve üst düzey konsantrasyonu iyi becermemiz bugünkü karşılaşmayı kazanmamıza vesile oldu. Takımı tebrik ediyorum. Gol yemek istemiyordum. Gol yemememiz lazımdı. Pazar günü çok önemli bir maçımız daha var. Onu kazanmamız lazım ve kazanacağız. İki günlük dar bir zamanımız var” ifadelerini kullandı.

“BERAT ALTINDİŞ SONUÇTA BİR GOLCÜ!”

Özer Hurmacı şöyle devam etti: “Henüz daha takımın hücum anlamında ve geçiş oyunu ile ilgili de birçok konuyu işleyemedim. Ama onları da halledeceğiz. Güzel bir başlangıç oldu. Pazar günü çok daha önemli olacak. Onun hazırlıklarına hemen başlayacağız.”

Berat Altındiş’le de ilgili yorumda bulunan Hurmacı, “Takım halinde ofansif anlamda iyi işler yapmak istiyoruz. Takım halinde hücum çok önemli. Berat Altındiş de üstüne düşeni yaptı. Sonuçta golcü” dedi.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BERAT ALTINDİŞ ÜÇ GOLÜN ARDINDAN KONUŞTU! İŞTE O AÇIKLAMA…
Yayınlanma 30 Mart 2023, Perşembe 17:19:45
Güncelleme 30 Mart 2023, Perşembe 17:19:54
BursaspordaBugün