ÖZER HURMACI ÖYLE SÖZLER SARFETTİ Kİ!


Yayınlanma 08 Mart 2023, Çarşamba 13:11:33
Güncelleme 08 Mart 2023, Çarşamba 13:11:44
BursaspordaBugün

Bursaspor’un tecrübeli futbolcusu Özer Hurmacı, Amed Sportif Faaliyetler maçı öncesi ve sonrası yaptığı konuşma ile gündeme geldi…

Bursasporlu futbolcu Özer Hurmacı, uzun bir aranın ardından yeşil sahalara çıktığı Amed Sportif Faaliyetler maçı öncesi önemli bir konuşmaya imza attı.

37 yaşındaki futbolcu, İsmail Ertekin’in de cezası ve rahatsızlığı sebebiyle olmadığı soyunma odasında, “Pas, destek… Her yerden bir kişi fazla olacağız. Top bizde kalsın, saha bizim, saha güzel. Pas yapalım, onları yoralım. Futbol olarak da onlara üstlük kuralım. Galibiyetin hazzını alalım. Tamam mı?” dedi.

“BUGÜN BAYRAM YAŞATMA GÜNÜ"

Özer şöyle devam etti: “Hoca bir şey söyledi. 4-5 yıl sonra bu takım Süper Lig’e çıktığı zaman bunların temeli burada atıldı denecek. Burada, bugün. Fitili biz ateşleyeceğiz. O yüzden Allah yardımcımız olsun. Hırsımız, aklımızın önüne geçmesin. Tarih buradaki ekibi yazacak. Unutmayın. Biz bu kıvılcımı ateşleyeceğiz. Bu şehire, bu taraftara bayram yaşatalım. 90 dakika mücadele ederek bu bayramı onlara yaşatacağız. Bugün bayram yaşatma günü.” 

“ARTIK DURMAK YOK!”

2-1’lik galibiyetin ardından da saha içinde arkadaşlarını tebrik eden Özer Hurmacı, “Arkadaşlar bayram olacak, milat olacak dedik. Hep birlikte kazandık. Savaşarak kazandık. Fitili biz ateşleyeceğiz dedik, ateşledik. Artık durmak yok” ifadelerini kullandı.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR CLUJ SINAVINDA!
Yayınlanma 08 Mart 2023, Çarşamba 13:11:33
Güncelleme 08 Mart 2023, Çarşamba 13:11:44
BursaspordaBugün