ÖZER HURMACI, BURSASPOR TARAFTARINA SESLENDİ!


Yayınlanma 06 Nisan 2023, Perşembe 17:25:05
Güncelleme 06 Nisan 2023, Perşembe 17:25:18
BursaspordaBugün

Bursaspor Futbol Sorumlusu Özer Hurmacı, taraftarla ilgili olarak, “Tribünde olsunlar olmasın fark etmez. Onları yanımızda hep hissediyoruz. İçleri rahat olsun. Hangi armayı, hangi formayı terlettiğini herkes burada çok iyi biliyor” dedi.

Bursaspor Futbol Sorumlusu Özer Hurmacı, 24 Erzincanspor maçı ile ilgili olarak, “Yaptığımız analizlerde Bayburt Özel İdare Spor ve İnegölspor’dan daha iyiler. 6. Sıradalar. Play-Off’a oynuyorlar. Bizim için zor olacak ama biz rakip ayırt etmiyoruz. Kafamızdaki planları coşkulu şekilde sahaya yansıtırsak, hangi lig olursa olsun her takımla kafa kafaya oynar ve üstünlük sağlarız” dedi.

“HERKES NEREDE OLDUĞUNU ÇOK İYİ BİLİYOR”

Taraftarla ilgili sorulan soraya da yanıt veren Hurmacı, “Gönül ister ki her maçta taraftarımız olsa. Şu an için böyle bir cezamız var. Yadigar Bilet kampanyası başlattık. Taraftarımız, kulübün arkasında olduğunu hissettirirler umarım. Tribünde olsunlar olmasın fark etmez. Onları yanımızda hep hissediyoruz. İçleri rahat olsun. Hangi armayı, hangi formayı terlettiğini herkes burada çok iyi biliyor.”


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
ÖZER HURMACI: “BU OYUNCU GRUBU…”
Yayınlanma 06 Nisan 2023, Perşembe 17:25:05
Güncelleme 06 Nisan 2023, Perşembe 17:25:18
BursaspordaBugün