ÖZER HURMACI: 'BİZİM DAVAMIZ FARKLI'


Yayınlanma 06 Ocak 2023, Cuma 17:56:42
Güncelleme 06 Ocak 2023, Cuma 17:56:48
BursaspordaBugün

Bursaspor'un yeni transferi Özer Hurmacı bugün basın mensuplarıyla bir araya geldi. Hurmacı, "Bizim davamız farklı" dedi.

Özer Hurmacı'nın açıklamaları şu şekilde:


"Enver, Hasan ve Kubilay kulüpte kaldılar. Bizim o dönem yaptığımız gibi gitmediler. Kaptanlık pazubandından ziyade bizim vizyonumuz önemli. Geleceğe yatırım yapmamız lazım. Kaptanlık pazubandını takmak hiç önemli değil. Ekip olarak çıkıp kazanmamız gerekiyor. Çocuklara bunu aşılamamız gerekiyor. Cenk de sene başından beri iyi kaptanlık yapıyor.  İyi de oynuyor daha da iyi olacak. İkinci yarı da herkes daha iyi olacak. Mesele 16 numarayı alsam mı diye düşündüm. Forma numarası kaptanlık pazubandı küçük şeyler. Kaptan sahaya çıktığında Cenk olur. Hiç fark etmez. Biz Bursaspor’a neden döndüğümüzü net ifade ettiğimi düşünüyorum. Bizim davamız farklı.

 

İsmail hocayla ilk sportif direktörken görüştüm sonrasında 1 buçuk ay önce görüştüm. Beni buraya gelmeye ikna eden insan İsmail Ertekin oldu diyebilirim. Yaşça da büyük ve babacan iyi birisi. İsmail hocaya teşekkür ettim ben de zor bir 15 ay geçirdim. Futbolu bırakmak kolay değildi. O yüzden ona da teşekkür ettim. Ne onu ne de bana güvenen kimseyi mahcup etmem. Çok güzel mesajlar geldi. Her zaman iyi mesajlar aldım. Çok teşekkür ediyorum. Şu an vücudumun bunu nasıl kaldıracağı konusunda hala soru işaretleri var. Elimizden geldiğince bu bayrağı daha yukarıya çıkarmak için söz verdik"


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
TİMSAH HÜCUM-SAVUNMA ÇALIŞTI!
Yayınlanma 06 Ocak 2023, Cuma 17:56:42
Güncelleme 06 Ocak 2023, Cuma 17:56:48
BursaspordaBugün