ÖZEL RÖPORTAJ | HAMZA BARAN ARIKAN: ‘HAYALLERİME ERKEN YAŞTA ULAŞTIM’


Yayınlanma 14 Ağustos 2022, Pazar 11:29:22
Güncelleme 14 Ağustos 2022, Pazar 11:29:22
BursaspordaBugün

Bursaspor tarihinde forma giymiş en genç oyuncu olan Hamza Baran Arıkan Bursasporda Bugün’e konuştu. Arıkan, ‘Hayallerime erken yaşta ulaştım’ dedi.

Bursaspor tarihinin forma giymiş en genç futbolcusu Hamza Baran Arıkan, Afyon kampında Bursasporda Bugün’den Oktay Kara ve Barış Yalım’a konuştu.

"İYİ NİYETLİYİZ"
Kamp süreci ile alakalı konuşan Hamza, “Kamp yorucu geçiyor. Kampta maçlar da son güne doğru başladı, yorgunluk ta var biraz ama hocamızın gösterdiği taktikleri uygulamaya çalışıyoruz. Oyuncu grubun olarak iyi niyetliyiz” dedi.

"DEZAVANTAJ OLMAYACAK"
Genç kadroyla TFF 2. Lig’de mücadele etmenin kendileri açısından avantaj mı yoksa dezavantaj mı olduğu yönündeki soruya da yanıt veren Arıkan, “Bence avantaj olacak çünkü herkes kendini göstermek istiyor. Herkes kendi potansiyeline ulaşmak istiyor. Dezavantaj olmayacak bence” şeklinde konuştu.

"HAYALLERİME ERKEN YAŞTA ULAŞTIM"
Bursaspor tarihinin forma giymiş en genç oyuncusu olduğu ve bu konuyla ilgili düşünceleri sorulan Hamza Baran Arıkan, “Hayallerime erken yaşta ulaştım. Devamını getirmek istiyorum. Uzun yıllar burada oynamak istiyorum” ifadelerini kullandı.

"HEP İYİ DAVRANIYORLAR"
Takım içindeki durumuyla alakalı bir soruya da yanıt veren genç yetenek, “Rahatım, geçen sene de buradaydım. Büyüklerim bana karşı hep iyi davranıyor” dedi.

"DEFANSIM BİRAZ ZAYIF"
En belirgin özelliğinin ne olduğuyla ilgili konuşan Arıkan, “ Hücum olarak atak oynuyorum defansım biraz zayıf. Geliştirmem gerekiyor ve bunun farkındayım. Hücuma yönelik oynamayı seviyorum” şeklinde konuştu.

"BAŞARMAK İSTİYORUZ"
Taraftara ve camiaya konuşan Arıkan,  “İyi niyetliyiz. Başarmak istiyoruz. İllaki hata yapacağız genciz yani ama herkes hata yapıyor” ifadelerini kullandı.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN | AFYON


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’DA HERKES KALECİ!
Yayınlanma 14 Ağustos 2022, Pazar 11:29:22
BursaspordaBugün