ÖZEL RÖPORTAJ | ERTUĞRUL KURTULUŞ: ‘BU LİGDE KOŞAN TAKIM İŞ YAPAR’


Yayınlanma 12 Ağustos 2022, Cuma 15:33:07
Güncelleme 12 Ağustos 2022, Cuma 15:33:07
BursaspordaBugün

Bursaspor’un genç futbolcusu Ertuğrul Kurtuluş, Bursasporda Bugün’e yaptığı açıklamada, “Bu ligde koşan takım iş yapar” dedi.

Bursaspor’un genç oyuncusu Ertuğrul Kurtuluş, Bursasporda Bugün’den Oktay Kara ve Barış Yalım’ın sorularını yanıtladı.

Kamp ile ilgili açıklamalarda bulunan yetenekli oyuncu, “İlk kampı Bursa’da geçirdik yorucuydu. Bu kamp hazırlık maçları olduğu için daha az yoruluyoruz. Kendi açımdan daha iyiydi” dedi.

"KOŞAN TAKIM İŞ YAPAR"
TFF 2. Lig ile ilgili de konuşan Kurtuluş, “Ligdeki takımlar zor. Transferlerle güçleniyorlar. Kafaya oynayan takımlar var. Bizim tahtamız kapalı ama genç bir takımız, koşan bir takımız. Bu ligde koşan takım çok iş yapar. Geçen sene Isparta da biz böyleydik. İnşallah bu sene de öyle olur” ifadelerini kullandı.

"İYİ OYNADIK, İYİ PERFORMANS GÖSTERDİK"
Isparta günleri ile de ilgili konuşan 20 yaşındaki oyuncu, “Isparta günlerim çok iyiydi. Takımda ve ligde en genç oyuncu bendim. İyi oynadık iyi performans gösterdik. Hem play-offa kaldığımız için hem de iyi oynadığım için yılın gelecek vadeden futbolcusu seçildim” şeklinde konuştu.

"İLK HAFTA BAY OLMASI KÖTÜ OLDU"
Genç takım olmalarının ligde nelere sebep olabileceği ile ilgili konuşan Kurtuluş, “İlk haftalarda dezavantaj yaratır lakin sonrasında sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum. Genciz, koşuyoruz, tempomuz var. Alt yapıdan beri birlikte olduğumuz için uyum sağlarız. İlk hafta bay olması çok kötü oldu. Play-off oynarsak çok iyi olur ama ben şampiyon olacağımıza inanıyorum” dedi.

"HER SAHA İÇ SAHA"
Taraftardan bir isteği olup olmadığıyla ilgili soruyu da yanıtlayan yetenekli krampon, “Her maça gelsinler. Bizi desteklesinler iç saha dış saha fark etmez. Artık her saha iç saha zaten onlara söyleyeceğim bunlar” ifadelerini kullandı.

Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN | AFYON


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BİR FİRMA DAHA ALACAKLARINDAN VAZGEÇTİ!
Yayınlanma 12 Ağustos 2022, Cuma 15:33:07
BursaspordaBugün