ÖZEL RÖPORTAJ | EREN GÜLER O GÜNÜ ANLATTI! “ARABAYLA KAZA YAPIYORDUM”


Yayınlanma 09 Ağustos 2022, Salı 17:21:12
Güncelleme 09 Ağustos 2022, Salı 17:21:12
BursaspordaBugün

Bursaspor’un genç futbolcusu Eren Güler, Afyon kampında Bursasporda Bugün’ün sorularını yanıtladı. Genç oyuncu Bandırmaspor maçında yaşadıklarını anlattı.

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Afyon’da bulunan Bursaspor’da Eren Güler, Bursasporda Bugün mikrofonuna konuştu.

Geçtiğimiz sezon ile ilgili konuşan yetenekli krampon, “Açık konuşmak gerekirse ben Bandırmaspor deplasmanında sakat olduğum için kadroda yoktum. Bursa’daydım araç kullanıyordum o sırada. O kadar karmaşık duygular vardı ki o maçta. 2-0 oldu 2-2 oldu. Bir rahatladık sonra hiç yakışmayan bir skor. Ligden düştük araba kullanıyorum kaza yapacaktım. İnanmıyorum hala daha inanamıyorum” ifadelerini kullandı.

"OYNAMAK İSTİYORUM"
Çok değişik hisler içinde olduğunu söyleyen Güler, “2. Lig’deyiz. Olmamız gereken yer Süper Lig ve orada da lig başlamış. Çocukluğumuzdan beri izlediğimiz Bursaspor. İkinci ligde olması çok üzücü. Bu da bizim adımıza şans takımı buradan çıkaracak olanlar da bizleriz. Biz mücadele edeceğiz” ifadelerini kullandı. Tahsin Tam’ın kendisini hücumda her bölgede oynattığını söyleyen Güler, “En rahat ettiğim yer forvet kaleye daha yakın oluyorum. Pozisyonları gole çevirme ihtimallerim daha yüksek. Takıma katkı vermek istiyorum ve oynamak istiyorum. Pozisyon önemli değil” dedi."TRANSFER HER ZAMAN TUTMUYOR"
Genç bir takım oluşlarının aslında bir dezavantaj gibi gözükse de bu sorunu daha önce aştıklarını söyleyen golcü oyuncu, “Mustafa Er’li Bursaspor sezonunda durum yine aynıydı başarılı oldu. Ne kadar oyuncular farklı olsa da patent ayı patent geldiğimiz yer aynı. Bence o kadar o sezondan farklı olacağını düşünmüyorum. Yine iyi bir sezon geçireceğiz. Genç arkadaşlarımız çok istekli takımımız çok istekli. Ben 19 yaşındayım ama 15-16 yaşında arkadaşlarımız var ondan öyle konuşuyorum. Yanlış anlaşılmasın biz onlara bir şey öğretiyoruz. Bize bir şey öğreten abilerimiz var. Öyle bir harmanlandık bu sezon güzel geçecek. Transfer her zaman tutmuyor olmadı da bu sezon bizim adımıza iyi geçecek diye düşünüyorum. Yaş olarak çok küçüğüz, uzak deplasmanlar var ama biz bunları aşabileceğiz” şeklinde konuştu.

"BEN DAHİL ÇOK ETKİLENİYORUZ"
Taraftardan isteklerini anlatan Güler, “Onların da bildiği gibi çok genç bir takımımız var. Ufak şeylerden fazla etkilenebiliyoruz. Kötü veya iyi anlamda. Bunu aşan abilerimiz var ama etkileniyoruz. Maçlarda bizi desteklesinler. İçerde olur dışarda olur. Her zaman istediğimizi sahaya yansıtamıyoruz. Onlardan tek istediğim şey. Bize destek olmaları. Eleştirirken ne çok yukarı çıkarmaları ne yerin dibine sokmaları. Bize destek olsunlar. Çok fazla ağır eleştiri yapmasınlar çok etkileniyoruz. Ben de dahil” ifadelerini kullandı.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN | AFYON


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
ÖZEL RÖPORTAJ | EREN GÜLER 16 NUMARAYI GİYEMEYECEK! İŞTE NEDENİ…
Yayınlanma 09 Ağustos 2022, Salı 17:21:12
BursaspordaBugün