ÖZEL RÖPORTAJ | EREN GÜLER 16 NUMARAYI GİYEMEYECEK! İŞTE NEDENİ…


Yayınlanma 09 Ağustos 2022, Salı 16:20:32
Güncelleme 09 Ağustos 2022, Salı 16:20:32
BursaspordaBugün

Bursaspor’un genç futbolcusu Eren Güler, Afyon kampında Bursasporda Bugün mikrofonuna konuştu. Güler, gelecek sezon 16 numarayı değil 11 numarayı giyeceğini açıkladı.

3. Etap kamp çalışmaları için Afyon’da olan Bursaspor’da, yetenekli futbolcu Eren Güler, Bursasporda Bugün’den Oktay Kara ve Barış Yalım’ın sorularını yanıtladı.

Kampın çok yoğun geçtiğini söyleyen Güler, “Günde çift idman yapıyoruz. 3 günde bir hazırlık maçı gerçekleştiriyoruz. Genç arkadaşlarımız katıldı. Artık 19 yaşında olmama rağmen kendime genç diyemiyorum. Çünkü benden de yaşça küçük çok fazla arkadaşımız var. Onların sahada rahat olması için çabalıyoruz. Güzel bir kamp dönemi geçiyor” dedi.

“BU SENE GİYMEM GEREKİYORMUŞ GİBİ HİSSETTİM”
16 numarayı sırtına geçirmesiyle alakalı soruya yanıt veren golcü futbolcu, “Bu sene 16 numarayı giyemeyeceğim. 11 numarayı giyeceğim. Tabi ki de 16 numarayı istedim ve yönetimimiz ile de görüştüm. Bir sorun olur mu diye. En son 16 numarayı Volkan Şen giydi. Ondan sonra taraftara adandı ve numara kimseye verilmedi. Ben de bu sene giymem gerekiyormuş gibi hissettim” dedi.

“BENİM İÇİ ÖNEMLİ BİR DURUMDU”
Bursalı bir futbolcu olduğunun altını çizen genç oyuncui “Benim için çok önemli bir durumdu. Yönetimimiz ilk önce sorun olmayacağını söyledi lakin sonrasında ‘16 numarayı taraftara adayalım sen başka numara seç’ dediler. Ben de, ‘16 numarayı giymemem gerekiyorsa tabi ki giymem’ dedim” şeklinde konuştu.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN | AFYON


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BİLAL GÜNEY MEVKİ DEĞİŞTİRDİ!
Yayınlanma 09 Ağustos 2022, Salı 16:20:32
BursaspordaBugün